Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna zaskoczyła na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samej bieliźnie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.06.2023 20:13

Magdalena Narożna zaskoczyła na Instagramie. Gwiazda pokazała się w samej bieliźnie

Magdalena Narożna
Fot. Instagram @madzia_pim

Magdalena Narożna jest wokalistką grupy Piękni i Młodzi, a jej nowy hit pt. "My oh my" to objawienie sezonu na TikToku. Gwiazda korzysta z popularności i jest coraz aktywniejsza na Instagramie. Nie ma wątpliwości, że nowe i bardzo odważne zdjęcie zapewni jej jeszcze większe grono wielbicieli. Magdalena Narożna pokazała się bowiem w samej bieliźnie. 

Magdalena Narożna w odważnej sesji zdjęciowej

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma za sobą burzliwe przygody w życiu prywatnym, dlatego coraz mniej opowiada o nim w mediach. Mimo tego stara się być w ciągłym kontakcie z fanami, więc raczy ich w mediach społecznościowych wieloma kadrami zza kulis swoich koncertów. 

Magdalena Narożna pochwaliła się także efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Piosenkarka zapewniła, że współpraca z fotografem układała się znakomicie, dzięki czemu pozwoliła sobie a kilka zmysłowych ujęć w samej bieliźnie. Jak wypadła?

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Magdalena Narożna w samej bieliźnie na Instagramie

Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie profesjonalne i bardzo absorbujące zdjęcia, a przy okazji zaapelowała do wszystkich kobiet. - A na początek weekendu zdradzę Wam jeden kadr z sesji zdjęciowej. Przy takiej ekipie czułam się swobodnie i bardzo dobrze w swojej skórze! A to jest podstawa- zaczęła liderka Pięknych i Młodych, po czym wystosowała poruszającą odezwę. 

- Kobietki moje kochane, nigdy nie zapominajcie, że oprócz tego, że jesteśmy: mamą, żoną czy kochanką, często zabiegane życiem domowym - jesteśmy przede Wszystkim silnymi kobietami! Dbajcie o siebie! Każda z Was jest wyjątkowa i piękna na swój sposób - napisała Magdalena Naroźna na Instagramie. Podoba Wam się w tym obliczu?

Przebój Magdaleny Narożnej króluje na TikToku

Fani Magdaleny Narożnej nie mają wątpliwości, że ich idolka zaprezentowała się znakomicie. Określają ją mianem "rakiety", “zjawiskowej istoty" i "pięknej kobiety". Piosenkarka z formacji  Piękni i Młodzi, jak widać, ma ostatnio dobrą passę. Jej nowy przebój pt. "My oh my" święci triumy nie tylko na scenie, ale także na TikToku. 

"My oh my" zwany także "Maju maj" jest jednym z najpopularniejszych utworów wykorzystywanych do tworzenia tiktoków. Prym wiedzie w tym patostreamerka Goha Magical, dzięki której piosenka rozpowszechniła się na platformie. A Wy słyszeliście hit Magdaleny Narożnej z Pięknych i Młodych?