Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna jest nie do poznania. Gwiazda disco-polo przeszła zaskakującą metamorfozę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 04.07.2022 10:16

Magdalena Narożna jest nie do poznania. Gwiazda disco-polo przeszła zaskakującą metamorfozę

Magdalena Narożna jest nie do poznania. Gwiazda disco-polo jest mniej disco
Pawel Wodzynski/East News / Screen Instagram Magdalena Narożna

Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wywołały niemałe zaskoczenie wśród fanów i obserwujących. Wszyscy są zachwyceni, podkreślają, że odważna zmiana "odjęła jej lat".

Wokalistka zespołu disco-polo "Piękni i młodzi" pokazała zupełnie nowy wizerunek, który mocno odstaje od tego, do czego wszystkich przyzwyczaiła.

Magdalena Narożna zmieniła swój styl. Dzięki miłości?

Magdalena Narożna popularność zdobyła dzięki uczestnictwu w "Must Be The Music. Tylko muzyka" w 2014 roku, gdzie występowała wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim. Od tego czasu wokalistka zdążyła wziąć rozwód, znaleźć nową miłość i przejść spektakularną metamorfozę.

Wokalistka dotychczas stawiała na lekko "rockowy" imidż, charakteryzujący się krótkim irokezem w różowym kolorze i ciemne stylizacje z ćwikami. Od pewnego czasu gwiazda wygląda jednak inaczej - zmieniła fryzurę, a w jej szafie pojawiły się nowe ubrania w różnych kolorach.

Możliwe, że zmiana jest efektem związku wokalistki i Krzysztofa Byniaka, którego poznała jeszcze w czasach szkolnych. Para zaczęła spotykać się ze sobą dopiero po rozwodzie wokalistki z mężem Dawidem Narożnym, z którym artystka występowała w zespole "Piękni i młodzi". Z tego związku Magdalena Narożna ma córkę, Gabrielę.

Artystka chętnie też chwali się zdjęciami z ukochanym, z którym już się nawet zaręczyła. To za sprawą tych zdjęć widać, że wokalistka wygląda zupełnie inaczej - zdaniem wielu fanów - o wiele lepiej.

Jak oceniacie jej nowy wizerunek?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wp.pl