Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wspólnym zdjęciu. Fani są zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.05.2023 17:49

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wspólnym zdjęciu. Fani są zachwyceni

Magdalena Boczarska Mateusz Banasiuk
KAPIF

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą już od ponad 9 lat, jednak unikają publicznego obnażania się z uczuciami, jak i ze swoim prywatnym życiem. Tym razem zrobili mały wyjątek i na profilu aktorki pojawiło się wspólne zdjęcie ukochanych, które zachwyciło ich fanów.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą

Magdalena Boczarska jest znaną, zdolną aktorką, która swoimi rolami scenicznymi zdobywa sympatię widzów. Gwiazda odnajduje się idealnie w każdej roli. Mateusz Banasiuk, tak jak i jego ukochana, również jest rozchwytywanym aktorem, który od lat wzbudza sympatię fanów. Razem są już od ponad 9 lat i uchodzą za bardzo zgraną parę. Pomimo długiego stażu związku, jak również wielu filmów, w których przez ten czas mieli okazję zagrać, dopiero teraz udało im się dostać angaż w tej samej produkcji. Wspólnie zagrają w filmie “Różyczka 2”, który premierę będzie miał we wrześniu 2023 roku.

Najbliżsi 8-letniego Kamilka mają ważną prośbę. Nowy komunikat ws. pogrzebu

Romantyczne, wspólne zdjęcie. Miłość Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka kwitnie

Choć Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk rzadko umieszczają swoje wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych, w tym przypadku zrobili wyjątek i pochwalili się wspólnym wyjazdem. Na udostępnionej przez aktorkę fotografii widać zakochanych, którzy na tle zachodzącego słońca, patrzą w zamyśleniu w dal. Magdalena Boczarska podpisała uroczo zdjęcie: “Najważniejsze, to patrzeć w tym samym kierunku”. 

Internauci zachwyceni zdjęciem Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Pod zdjęciem udostępnionym przez Magdalenę Boczarską na jej instagramowym profilu internauci zastawili mnóstwo komentarzy zachwalających parę oraz widoki, które ich otaczają. Są też pod wrażeniem urody aktorki. 

“Podziwiam Was jako partnerów. Oboje z klasą, naprawdę mało takich ludzi jak Wy. Gratuluję”, “Drodzy Państwo, świetna z Was para. Szanuję i życzę tego spojrzenia w jednym kierunku przez lata”, “Moja ulubiona para” - pisali zauroczeni zdjęciem internauci.