Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Magda Gessler zamieściła emocjonalny wpis. Zdradziła swoje problemy ze zdrowiem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.05.2022 09:16

Magda Gessler zamieściła emocjonalny wpis. Zdradziła swoje problemy ze zdrowiem

Magda Gessler
TRICOLORS/EAST NEWS

Magda Gessler zamieściła w serwisie Instagram zdjęcie, pod którym zamieściła bardzo emocjonalny opis. Gwiazda zdradziła, że komentarze internautów pod jej zdjęciami ją bardzo zabolały. Dodała też, że winę za jej charakterystyczny wygląd ponoszą problemy ze zdrowiem.

Usta Magdy Gessler wzbudziły kontrowersje

Na facebookowym profilu Magdy Gessler można znaleźć szereg krytycznych komentarzy na temat jej ust. „Co się stało, że usta tak pani wykrzywiło?", „Usta komiczne”, „Usta straszne, nienaturalne” - pisali ostatnio internauci. Pojawiły się nawet sugestię, że restauratorka poddała się nieudanemu zabiegowi powiększenia ust.

Magda Gessler zamieściła bardzo emocjonalny wpis

Magda Gessler postanowiła raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości swoich fanów, którzy podejrzewali ją o to, że powiększyła swoje usta. Restauratorka zdradziła, że na ich kształt miał wpływ "paraliż nerwu". Prowadząca „Kuchenne rewolucje” w najnowszym poście przyznała, że często komentarze pod jej zdjęciami są krzywdzące i sprawiają jej ogromny ból.

„Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji - jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha! [...] Moje usta. A dla Was - dziubek 'krzywe, za blade, za czerwone!.. za duże, nie symetryczne, zrobione.., za małe, ciągle nie zaakceptowane'!!! - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Dodała, że ma już dość tego typu zachowań. „Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierze. Apeluje!! Kto chce hejtować - DO WIDZENIA!" - podkreśliła.

„Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu.. wasze okrucieństwo boli” - wyznała Magda Gessler. „Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują.. nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu” - podsumowała gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Magda Gessler stała się prawdziwą gwiazdą telewizji i jedną z czołowych postaci TVN-u dzięki programowi "Kuchenne rewolucje". Mimo wielu lat na karku format dalej cieszy się ogromną popularnością. Od początku show restauratorka przeprowadziła już 330 rewolucji. Magda Gessler zdradziła ostatnio, że nigdy nie wie, do jakiego miejsca jedzie, a „cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu i zmiana nazwy to wyłącznie jej pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem".

Magda Gessler zdradziła sekrety „Kuchennych rewolucji"

Gospodyni formatu odpowiedziała też na pytanie, które zadawał sobie pewnie każdy fan programu - kto ponosi koszty związane z renowacją lokalu w „Kuchennych rewolucjach"? Gwiazda zdradziła, że remont restauracji jest finansowany przez TVN. Magda Gessler zdementowała również plotki, dotyczące tego, że za udział w „Kuchennych rewolucjach” trzeba zapłacić.

Przypomnijmy, że oprócz telewizyjnej działalności Magda Gessler jest właścicielką wielu restauracji, a niedawno wydała autobiografię. Oprócz tego ma kawiarnię Słodki Słony w Warszawie, własną markę lodów Ice Queen Magda Gessler oraz sklep internetowy z tradycyjnymi potrawami i przysmakami Delikatesy u Fukiera.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: natemat.pl/o2.pl