Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Maciej Kurzajewski zalał się łzami w 50. urodziny. Wszystko przez Katarzynę Cichopek

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Maciej Kurzajewski wyznał Katarzynie Cichopek miłość publicznie. Wszystko wydarzyło się na jego Instagramie. Zdaje się, że 50. urodziny były dla niego wyjątkowym dniem. Nie mógł powstrzymać emocji.

Maciej Kurzajewski obchodził 50. urodziny

Maciej Kurzajewski obchodził urodziny w niedzielę 29 stycznia. Jego ukochana Katarzyna Cichopek postanowiła świętować z nim już w czasie "Pytania na śniadanie". Pojawił się tort i życzenia.

Para wcześniej bawiła się też na wspólnym wyjeździe w Jordanii. Zachwyceni pogodą i okolicami robili mnóstwo zdjęć. Dostało im się również od niektórych fanów złych na to, że celebryci nie wzięli ze sobą na wakacje swoich dzieci.

W każdym razie wielkie świętowanie powoli się kończyło. Zostało jeszcze podzielenie się swoimi prezentami w mediach społecznościowych. Na Instagrama trafiło znaczące zdjęcie.

Maciej Kurzajewski wyznał publicznie miłość Katarzynie Cichopek

Katarzyna Cichopek postanowiła zebrać życzenia od swoich kolegów i znajomych i zamieścić je na Instagramie. Wszystkiego najlepszego jej partnerowi życzyli m.in. Maciej Dowbor, Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny, Monika Pyrek, Sebastian Mila i Adam Małysz.

- Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! - pisała na Instagramie gwiazda.

Maciej Kurzajewski był wyraźnie poruszony. W komentarzach już nie powstrzymywał się przed śmiałymi wyznaniami. Po raz pierwszy publicznie te słowa padły z jego ust (a może raczej klawiatury).

- Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia… Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu, kocham Cię! - pisał wzruszony w komentarzach.

To się nazywa miła niespodzianka. Czy właśnie to nie wskazuje na to, że Cichopek i Kurzajewski są dla siebie stworzeni? Widocznie w ich wypadku dopiero teraz są naprawdę szczęśliwi.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała nowego ukochanego. Wystraszeni fani ostrzegają
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Uwielbiana gwiazda PRL-u tonie w długach. Halina Kowalska podjęła odważną decyzję
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Krawczyk zaapelowała do swojego pasierba. Chce się z nim pogodzić? "Żal mi ciebie"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]