Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Molecki/East News

Maciej Kurzajewski o swoim rozwodzie. Czy prezenter jest szczęśliwy z rozstania z żoną?

17 Października 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Maciej Kurzajewski opowiedział o swoim rozwodzie z Pauliną Smaszcz, który sfinalizowany został w 2020 r. Dziennikarz, który od niedawna jest oficjalnym partnerem Katarzyny Cichopek, szczerze przyznał, że nie jest dumny z upadku swojego małżeństwa.

Maciej Kurzajewski wraca pamięcią do rozwodu

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaledwie kilka dni temu oficjalnie ogłosili, że są parą. Choć doniesienia na ten temat pojawiały się w mediach już od kilku miesięcy, prezenterzy konsekwentnie unikali wypowiedzi dotyczących tej kwestii.

Wszystko zmieniło się w dniu 40. urodzin gwiazdy "M jak miłość" . W jej mediach społecznościowych pojawiać zaczęły się kąśliwe komentarze byłej żony gwiazdora "Pytania na śniadanie" .

Łatwo było z nich wywnioskować, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają właśnie wspólnie czas w Izraelu. Celebryci zdecydowali się wyjawić prawdę na temat swojego związku - połączyli się przez wideo-relację ze śniadaniowym show TVP i opowiedzieli o swoim uczuciu.

Paulina Smaszcz , czyli była żona Macieja Kurzajewskiego nie wydaje się być jednak usatysfakcjonowana. Kobieta jest bardzo zraniona i wszystko wskazuje na to, że zachowanie i decyzje jej dawnego męża wciąż potrafią ją negatywnie zaskoczyć.

Sprawę rozwodu sam zainteresowany komentował w programie "Taki jak ty". Prezenter powiedział wówczas, jak obecnie odnosi się do zakończenia swojego małżeństwa.

Co Maciej Kurzajewski uważa o swoim rozwodzie?

Maciej Kurzajewski miał za złe swojej byłej żonie, że nie zdecydowała się milczeć w sprawie ich rozstania. Medialne wypowiedzi dawnej ukochanej dziennikarza, były w jego przekonaniu, w nieodpowiednim tonie.

- Ja o tym nigdy nie mówiłem po rozwodzie. I też nie zamierzam o tym opowiadać, bo to zawsze będzie dla mnie porażka, a nie, jak ktoś powie, zwycięstwo, bo rozpocząłem nową drogę życia. Tak to się poukładało i wszystko. I tyle na ten temat - wyznał.

Gwiazdor "Pytania na śniadanie" miał pełną świadomość tego, że w związku z tym, że jest osobą publiczną i popularnym prezenterem, media szybko będą chciały zająć się tematem jego nieudanego związku.

- Ja uważam, że mogę na ten temat rozmawiać z najbliższym, natomiast nie jest to coś, o czym chciałbym rozmawiać publicznie - stwierdził Maciej Kurzajewski.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wstydliwy sekret Krzysztofa Krawczyka ujrzał światło dzienne. Gwiazdor ukrywał to aż do śmierci
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joana Racewicz ostro o pomyśle matury z religii. "Czy to już Prima aprilis?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]