Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Dowbor stanął w obronie Pawła Deląga. Jarosław Jakimowicz zaatakował też jego
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.08.2022 08:41

Maciej Dowbor stanął w obronie Pawła Deląga. Jarosław Jakimowicz zaatakował też jego

Maciej Dowbor stanął w obronie Pawła Deląga. Jarosław Jakimowicz zaatakował też jego
Instagram: @maciejdowbor/TRICOLORS/East News

Maciej Dowbor stał się kolejnym celem ataków Jarosława Jakimowicza po tym, jak w kilku słowach wyraził wsparcie dla Pawła Deląga. To kolejna odsłona afery, którą zapoczątkował wywiad, w którym poruszono kwestię nakręcenia kolejnej części "Młodych wilków".

Przypomnijmy, Paweł Deląg jasno skomentował, co sądzi o pomyśle kontynuacji kultowej produkcji. Przy okazji podkreślił, że żaden z aktorów, którzy wystąpili w filmie, nie potrzebuje do niego wracać. Przełomem w karierze okazał się on jedynie dla Jakimowicza, co uszczypliwie zresztą podkreślił sam Paweł Deląg podczas rozmowy. To rozpętało kolejną aferę.

Maciej Dowbor stanął w obronie Pawła Deląga. Jakimowicz go brutalnie zaatakował

Delikatna uszczypliwość Pawła Deląga sprowadziła na niego gniew naczelnego hejtera w kraju. Na tę zaczepkę zareagował sam zainteresowany. "Król katalizatorów" w swoim stylu zaatakował aktora, wyzywając go od "gejów", "szmat", "pedelongów" i szantażując go ujawnieniem listy jego "partnerów".

Paweł Deląg na brutalny atak odpowiedział z wyjątkową klasą, unikając eskalacji konfliktu. Zapowiedział również, że sprawą zajmą się jego prawnicy. Pod niedawnym postem aktora pojawił się m.in. komentarz Macieja Dowbora, w którym zaproponował „pieprzyć ksenofobicznych troglodytów”.

Słowa te Jarosław Jakimowicz (a jakże!) wziął mocno do siebie. Niedługo później opublikował w mediach społecznościowych odpowiedź, w której... grozi Maciejowi Dowborowi ujawnieniem jego „rodzinnej tajemnicy”. Swoją drogą, jeśli faktycznie rodzina Dowborów na coś się leczy i "król katalizatorów" o tym wie, to ktoś dał ciała i zapomniał o istnieniu "tajemnicy medycznej".

Maciej Dowbor zaatakowany przez Jarosława Jakimowicza

Na komentarz pod swoim adresem zareagował także sam Maciej Dowbor zaledwie kilka godzin później. Dziennikarz opublikował screen wpisu z groźbami pod swoim adresem i ironicznie spytał, czy aktor zamierza teraz nasłać na niego CBA, CBŚ, ABW albo Skarbówkę. Przy okazji, z udawanym przerażeniem, Maciej Dowbor przyznaje, że już spakował zdjęcia córek, aby towarzyszyły mu w więzieniu.

- I co ja mam takiemu człowiekowi odpisać? To co, Jareczku?! Naślesz na mnie CBA, CBŚ, ABW czy może Skarbówkę?! A może Twoi nowi kumple przeczeszą dokumentację medyczną mojej rodziny 5 pokoleń wstecz?! Jaruś, przecież masz kontakty!! Skorzystaj z tego. Zawsze jakiś szantażyk w zanadrzu może się do czegoś przydać. A może powinienem teraz trząść się z przerażenia, że Twoje podrażnione ego zrzuci na moją rodzinę wszystkie możliwe klątwy?! – pyta popularny prezenter.

- Nie sądziłem, że kilka słów wsparcia dla Pawła Deląga, który padł ofiarą obrzydliwego, szowinistycznego i homofobicznego ataku, wywoła taki hejt! Ale jak to mówią - uderz w stół, a nożyce się odezwą. Szykuję piżamę, zestaw higieniczny i cebulę, zdjęcia dzieci, bo podpadłem Panu Jarkowi!! A jak wiadomo – Jarkowi w tym kraju się nie podpada - podsumował Maciej Dowbor, przy okazji (przynajmniej naszym zdaniem) nawiązując do postaci Jarosława Kaczyńskiego.

Jak sądzicie? Czy Jarosław Jakimowicz postanowi kontynuować tę wymianę zdań?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Radio Zet