Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Dowbor drwi z lotniska w Radomiu. Nie mógł się powstrzymać, pokazał nagranie
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 22.05.2023 14:20

Maciej Dowbor drwi z lotniska w Radomiu. Nie mógł się powstrzymać, pokazał nagranie

Maciej Dowbor
Instagram/@maciej_dowbor

Maciej Dowbor opublikował w sieci relację z lotniska w Radomiu, które… świeci pustkami. Znany prezenter pokazał, że obiekt, na który wydano aż 800 milionów złotych, jak na razie jest zupełnie bezużyteczny. Kontrowersyjna inwestycja polskiego rządu nie uszła uwadze gwiazdora „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Maciej Dowbor wybrał się na lotnisku w Radomiu i zrelacjonował panujące tam pustki

Maciej Dowbor w swoim najnowszym filmiku w mediach społecznościowych podzielił się z fanami nieudaną podróżą z radomskiego lotniska. Jak się okazuje, obiekt pomimo hucznego otwarcia niespełna miesiąc temu – dziś świeci pustkami. 

Port Lotniczy Warszawa-Radom im. Bohaterów Czerwca 1976 działa od 27 kwietnia i obsługiwać ma pięć regularnych lotów i loty czarterowe. Była to niewątpliwie jedna z kluczowych inwestycji polskiego rządu. Na otwarciu nie zabrakło najważniejszych polityków partii rządzącej. Jak obiekt wygląda na miesiąc po wielkim otwarciu? To zrelacjonował fanom Maciej Dowbor.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Maciej Dowbor w prześmiewczym nagraniu podsumował inwestycję rządu

Maciej Dowbor wybrał się na radomski obiekt i nagrał zabawne wideo, które nie omieszkał również opisać słowami. Prezenter nie ukrywał swojej konsternacji z powodu pustek, jakie panują na niedawno otwartym lotnisku.

- Lecieliście już może gdzieś z Lotniska w Radomiu?! A może przynajmniej znacie kogoś, kto zna kogoś, kto leciał?! Jeżeli szukacie odosobnienia, prywatności, samotni do bicia się ze swoimi myślami albo miejsca na intymną randkę z rozmachem - polecam AirPort Radom. Niesamowite uczucie być kompletnie samemu w takim miejscu – napisał na swoim Instagramie Dowbor.

Na nagraniu Maciej Dowbor w bardzo humorystyczny sposób pokazuje, że lotnisko świeci totalnymi pustkami i nie oferuje praktycznie żadnych lotów. 

- A może by tak polecieć gdzieś w wielki świat z lotniska w Radomiu? No dobra, nie musi być świat, Europa wystarczy. Mówiłem Europa? To może chociaż Rzeszów... To może chociaż Łódź, Lublinek, Rzeszów? - dodaje zrezygnowany Dowbor - Też nie? To przynajmniej zaczekam sobie na ten mityczny samolot z Paryża - podsumowuje prezenter na nagraniu.

Maciej Dowbor oznacza znanego radomskiego mieszkańca, a ten odpowiada

Maciej Dowbor w swoim poście oznaczył również Pawła Domagałę – znanego aktora i muzyka – pochodzącego właśnie z Radomia. Ten nie omieszkał odpowiedzieć na zaczepkę i w klasyczny dla siebie sposób rozbawił internautów do łez. Odpowiedział bardzo ironicznie:

- Dla mnie wszystko jest jasne. Kto chociaż raz był w Radomiu, ten wie, że po prostu z Radomia nie chce się wylatywać, bo po co? Jaki sens opuszczać raj? Jak dobrze zauważyłeś, do Radomia są tylko przyloty, bo każdy chce tam być. Dzisiaj przylatują Paryżanie, ale kto jeszcze…? Jak tylko fama o Radomiu pójdzie w świat, zobaczymy przyloty i z Berlina i z Madrytu, ale i z innych miast… Dla mnie jest oczywiste i zrozumiałe, że Radom będzie pierwszym na świecie lotniskiem z samymi przylotami… Żadnych odlotów, bo tylko głupiec chciałby opuścić obiecany Eden — zażartował Domagała.

Zgodnie z zapowiedziami, niebawem ruch na lotnisku w Radomiu ma ulec intensyfikacji i w przyszłości ponoć będzie mógł przyjąć nawet milion pasażerów w ciągu roku.