Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.05.2023 20:41

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy

Maciej Dowbor Katarzyna Dowbor
kadr z Polsat Supethit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat / Kapif

Maciej Dowbor przywitał widzów Polsat Superhit Festiwal 2023 w nietypowy sposób. Prosto ze sceny zwrócił się do swojej matki, która kilka tygodni temu została zwolniona z Polsatu. Jakie słowa padły z ust prowadzącego?

Polsat Superhit Festiwal 2023. Mazowsze rozpoczęło show

Maciej Dowbor w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej i Macieja Rocka z przytupem rozpoczął Polsat Superhit Festiwal 2023. Pierwszymi artystami, którzy zaprezentowali się na scenie w Operze Leśnej, byli tancerze i piosenkarze z formacji Mazowsze. 

Mazowsze. fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
 fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat
Mazowsze. fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat (2).jpg
 fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Grupa Mazowsze zaprezentowała się w kilku  aranżacjach - nie tylko w strojach ludowych. Maciej Rock był pod takim wrażeniem występujących, że tuż po ich występie pokusił się o dosadny komentarz: - W Mazowszu, jak widać, nie występują tylko 75-latki.

Zanim publiczność mogła zobaczyć dopracowany  performance w wykonaniu przedstawicieli muzyki ludowej, stało się jednak coś jeszcze bardziej zaskakującego. 

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

Polsat Superhit Festiwal 2023. Maciej Dowbor zwrócił się do matki

Maciej Dowbor, postanowił nie trzymać się kurczowo scenariusza i tuż po tym, jak zaprosił widzów do złożenia życzeń swoim matkom z okazji ich święta, spojrzał w kamerę i zwrócił się bezpośrednio do Katarzyny Dowbor. - Wiesz, że jesteś najlepsza - wypalił ku zaskoczeniu pozostałych prowadzących. 

Nietypowa sytuacja, jakiej dopuścił się gospodarz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie byłaby niczym szczególnym, gdyby nie okoliczności, które w polskich mediach od kilku tygodni są rozkładane na czynniki pierwsze. 

Maciej Dowbor.  fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
 fot. kadr z {Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Katarzyna Dowbor pozdrowiona ze sceny Polsat Superhit Festiwal 2023

Maciej Dowbor między słowa nawiązał do zwolnienia swojej mamy z programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor prowadziła show od 2013 roku i nic nie wskazywało na to, e może się to zmienić. Niestety, los zwany Edwardem Miszczakiem miał dla niej zupełnie inne plany. 

Na szczęście Katarzyna Dowbor już znalazła nowe zajęcie, a na Instagramie jest nawet skora do dowcipkowania.  Jak sądzicie, czy życzenia złożone na antenie Polsatu dodadzą otuchy Katarzynie Dowbor?

Źródło: POlsat SUperhit Festiwal 2023