Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "M jak Miłość". Teresa Lipowska zapowiedziała, kiedy odejdzie z serialu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.10.2022 15:02

"M jak Miłość". Teresa Lipowska zapowiedziała, kiedy odejdzie z serialu

teresa lipowska m jak miłość
TRICOLORS/East News

"M jak Miłość". Teresa Lipowska zapowiedziała, kiedy odejdzie z serialu. W produkcji była od 2000 roku. Niedawno przypadły jej 85 urodziny. Jak długo postanowi jeszcze grać w produkcji? Ujawniła to w wywiadzie.

"M jak Miłość". Teresa Lipowska zapowiedziała, kiedy odejdzie z serialu

Teresa Lipowska od 2000 roku gra w "M jak Miłość". Wykreowana przez nią Barbara Mostowiak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych bohaterek polskich seriali i telenowel. Jej wątek w ostatnich latach stał się nieco mniejszy, ale nie umniejsza to sympatii, jaką darzą ją widzowie.

Jak długo jednak Teresa Lipowska będzie jeszcze grała w serialu? Czy planuje w najbliższym czasie opuścić produkcję? Wyjaśniła to w wywiadzie dla tygodnika "Świat & Ludzie".

- Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy - przekazała gwiazda.

"M jak Miłość". Teresa Lipowska na planie serialu

Teresa Lipowska skończyła niedawno 85 lat. To już sędziwy wiek nawet jak na aktorkę, a jej długi staż w serialu sprawił, że jest jedną z najbardziej znanych przez wszystkich osób na planie "M jak Miłość". Okazało się, że koledzy przygotowali jej niespodziankę.

- W lipcu ekipa zrobiła mi wspaniałą niespodziankę. Z okazji moich 85. urodzin na plan przyjechał producent, reżyserzy, scenarzyści: z kwiatami, koszem smakołyków. Był tort i wiele pięknych życzeń - mówiła.

- Usłyszałam, że jestem kamieniem węgielnym tego serialu, że beze mnie nie istnieje. Zrobiło mi się bardzo miło. I jako seniorka rodu mam też pewne przywileje. Mogę czasem poprawiać teksty albo dodawać coś do scenariusza po scenarzystach, bo o postaci Barbary Mostowiak wiem najwięcej - dodała Teresa Lipowska.

Można się więc spodziewać, że aktorka jeszcze długo będzie grała w produkcji. Dla wielu brzmi to jak dobry prognostyk. Barbara Mostowiak na zawsze zostanie na pewno w sercach widzów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: