Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lech Wałęsa przyłapany w kościele bez dobrze założonej maseczki
Bartłomiej Cieślak
Bartłomiej Cieślak 06.05.2021 16:09

Lech Wałęsa przyłapany w kościele bez dobrze założonej maseczki

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Żródło: Wikimedia Commons/Jarle Vines/CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/)

Lech Wałęsa został przyłapany w niedzielę wielkanocną pod kościołem w Gdańsku, gdy wysiadał z luksusowego samochodu. Wielu Polaków po świątecznym śniadaniu udaje się na mszę do kościoła i to samo postanowił zrobić były prezydent.

Lech Wałęsa przyłapany w Wielkanoc

Niestety, Wałęsa zignorował rygorystyczne obostrzenia, które obowiązują w całej Polsce, i chociaż miał na twarzy maseczkę, to niestety założył ją w nieprawidłowy sposób, odsłaniając nos. Nie jest to bezpieczne dla niego i ludzi wokół, a tego typu ignorancja sprawiła, że wielu Polaków zdobyło się na nieprzychylne komentarze pod jego adresem.

Zdjęcia, które pojawiły się na portalu Super Expressu, wyraźnie pokazują, że Lech Wałęsa zasłonił maseczką tylko usta. Na niektórych widać nawet, jakby maseczka przykrywała nawet tylko brodę polityka.

Przed kościołem Wałęsę powitał osobiście proboszcz. Na zdjęciach ze środka widać, że były prezydent również ma źle założoną maseczkę. Plus jest chociaż taki, że zachowano bezpieczne odstępu wewnątrz świątyni i nie było w niej tłoku, co wcale nie jest oczywiste, gdy popatrzymy na to, co przez ostatnie dni działo się w innych kościołach w Polsce.

Lech Wałęsa przyjął komunię święta, podaną bezpośrednio przez księdza. Dał również hojny datek na tacę. Po wyjściu z kościoła czekała na niego niespodzianka, bowiem wielu wiernych chciało zamienić z byłym prezydentem kilka słów.

Na szczęście zdjęcia pokazują, że w tym momencie Wałęsa miał już prawidłowo założoną maseczkę, co może uspokoić jego fanów. Były prezydent chwilę porozmawiał z zainteresowanymi jego osobą ludźmi, a następnie wrócił do dużego, luksusowego volkswagena i zapewne pojechał świętować dalej Wielkanoc w rodzinnym gronie.

W końcu ostatnio sporo mówiło się o tym, że jego żona Danuta chciałaby, żeby jej małżonek więcej czasu poświęcał rodzinie. Wałęsa kilka dni temu osobiście podzielił się z fanami informacją, że może rzadziej pojawiać się w mediach społecznościowych, ponieważ przychylił się do prośby żony i zamierza bardziej skupić się na rodzinie.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Super Express