Rozrywka.Goniec.pl

Żródło: Wikimedia Commons/Jarle Vines/CC BY 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/)

Lech Wałęsa przyłapany w kościele bez dobrze założonej maseczki

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Lech Wałęsa został przyłapany w niedzielę wielkanocną pod kościołem w Gdańsku, gdy wysiadał z luksusowego samochodu. Wielu Polaków po świątecznym śniadaniu udaje się na mszę do kościoła i to samo postanowił zrobić były prezydent.

Lech Wałęsa przyłapany w Wielkanoc

Niestety, Wałęsa zignorował rygorystyczne obostrzenia, które obowiązują w całej Polsce, i chociaż miał na twarzy maseczkę, to niestety założył ją w nieprawidłowy sposób, odsłaniając nos. Nie jest to bezpieczne dla niego i ludzi wokół, a tego typu ignorancja sprawiła, że wielu Polaków zdobyło się na nieprzychylne komentarze pod jego adresem.

Zdjęcia, które pojawiły się na portalu Super Expressu, wyraźnie pokazują, że Lech Wałęsa zasłonił maseczką tylko usta. Na niektórych widać nawet, jakby maseczka przykrywała nawet tylko brodę polityka.

Przed kościołem Wałęsę powitał osobiście proboszcz. Na zdjęciach ze środka widać, że były prezydent również ma źle założoną maseczkę. Plus jest chociaż taki, że zachowano bezpieczne odstępu wewnątrz świątyni i nie było w niej tłoku, co wcale nie jest oczywiste, gdy popatrzymy na to, co przez ostatnie dni działo się w innych kościołach w Polsce.

Lech Wałęsa przyjął komunię święta, podaną bezpośrednio przez księdza. Dał również hojny datek na tacę. Po wyjściu z kościoła czekała na niego niespodzianka, bowiem wielu wiernych chciało zamienić z byłym prezydentem kilka słów.

Na szczęście zdjęcia pokazują, że w tym momencie Wałęsa miał już prawidłowo założoną maseczkę, co może uspokoić jego fanów. Były prezydent chwilę porozmawiał z zainteresowanymi jego osobą ludźmi, a następnie wrócił do dużego, luksusowego volkswagena i zapewne pojechał świętować dalej Wielkanoc w rodzinnym gronie.

W końcu ostatnio sporo mówiło się o tym, że jego żona Danuta chciałaby, żeby jej małżonek więcej czasu poświęcał rodzinie. Wałęsa kilka dni temu osobiście podzielił się z fanami informacją, że może rzadziej pojawiać się w mediach społecznościowych, ponieważ przychylił się do prośby żony i zamierza bardziej skupić się na rodzinie .

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne sceny na planie "Tańca z gwiazdami" w Szwecji. Na scenę wbiegła ochrona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała ukochaną babcię. Świętowała jej 100. urodziny
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]