Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lech Wałęsa dochodzi od siebie po operacji. Opublikował zdjęcia ze szpitala
Irmina Jach
Irmina Jach 06.05.2021 16:56

Lech Wałęsa dochodzi od siebie po operacji. Opublikował zdjęcia ze szpitala

Lech Wałęsa powraca do zdrowia
Piotr Molecki/East News

Lech Wałęsa od pewnego czasu miewa bardzo poważne problemy zdrowotne. Były prezydent cierpi na cukrzycę i chorobę wieńcową, które skutecznie odbierają mu siły. W niedzielę 14 marca polityk trafił do szpitala. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji.

Lech Wałęsa powraca do zdrowia

Lech Wałęsa tuż przed wyjazdem do placówki opublikował na Facebooku wzruszające nagranie. Były prezydent poinformował, że idzie do szpitala ze względu na problemy z sercem. Zabieg wiązał się z dużym ryzykiem, dlatego nie zabrakło słów pożegnania.

Na szczęściem polityk czuje się już znacznie lepiej i regularnie aktualizuje informacje o swoim stanie zdrowia. Zdecydował się nawet podziękować wszystkim osobom, które sprawują nad nim opiekę w tym trudnym czasie.

- Jeszcze chwilkę muszę zostać. Dziękuję za wszelkie dobro, które mnie spotyka - napisał dziś Lech Wałęsa we wpisie opublikowanym na Facebooku. By uspokoić swoich fanów, uzupełnił lakoniczną wiadomość o kilka fotografii.

Były prezydent pozował do zdjęć w towarzystwie członków personelu medycznego, którzy sprawują nad nim opiekę. Lech Wałęsa, pomimo ciężkich problemów zdrowotnych, wyraźnie nie traci dobrego humoru. Na każdym ujęciu prezentuje fanom szeroki uśmiech.

Obserwujący profil polityka nie szczędzą mu ciepłych słów i życzeń szybkiego powrotu do pełni sił. Liczne komentarze wskazują na to, że były prezydent wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i uwielbieniem wśród Polaków.

- Do zdrowia wracać trzeba powoli i z rozwagą, jak lekarze zalecają. Nasze żyjące dobro narodowe ma dużo do zrobienia jeszcze. Czekamy - napisał jeden z internautów.

- Szybkiego powrotu do zdrowia a całej załodze, która operowała pana prezydenta, składam wyrazy szacunku - dodała inna komentująca.

- Dużo zdrówka! Bardzo jest pan nam potrzebny! Jako człowiek i jako wspaniały symbol świadczący o tym, że było normalnie i teraz też damy radę! Jeszcze będzie normalnie - wyraziła swój entuzjazm fanka Lecha Wałęsa. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Źródło: Radio Zet