Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Lara Gessler uczciła rocznicę śmierci ojca w niebywały sposób. To, co napisała wyciska morze łez
Piotr Dutka
Piotr Dutka 28.08.2022 19:16

Lara Gessler uczciła rocznicę śmierci ojca w niebywały sposób. To, co napisała wyciska morze łez

Screen Instagram
Screen Instagram / Lara Gessler

Lara Gessler w bardzo nietypowy sposób uczciła pierwszą rocznicę śmierci swojego ojca, Piotra Gesslera. Gwiazda zdecydowała się opublikować na Instagramie wyjątkowy post, w którym szczerze przekazała, że gdy jej ojciec odszedł z tego świata, zaczęła robić coś, przed czym wzbraniała się przez lata. Dodatkowo podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkowym przepisem na sernik.

Nieco ponad rok temu polskie media obiegła niezwykle smutna wiadomość o śmierci Piotra Gesslera, drugiego męża uwielbianej Magdy Gessler, a także ojciec jej córki, Lary Gessler. 

Znany restaurator zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia, a oficjalną przyczyną jego śmierci były powikłania pooperacyjne.

Rok po śmierci, jego córka zdecydowała się uczcić pamięć ojca w wyjątkowy sposób. Lara Gessler zamieściła w sieci wzruszający wpis, a także podzieliła się z nami wyjątkowym przepisem na sernik.

- Dziś mija rok, odkąd Ciebie nie ma. Mojego Taty i najlepszego przyjaciela lwiej części mojego życia” – napisała Lara Gessler. – „Nie pakaj maleńka” tak byś mi powiedział. Wiec zbieram całą swoją dzielność i myślę o Twoim życiu, nie o śmierci. O tym, co tu zostawiłeś. Mnie zawsze pokazywałeś dobro i życzliwość do ludzi, kimkolwiek by nie byli. Za to wszyscy Cię kochali i szanowali, bo nigdy nie oceniałeś. Chcę, żeby ten dzień był dniem pamięci o Tobie, nie smutku - napisała Lara Gessler za pośrednictwem swojego Instagrama.

Młoda gwiazda polskiego show-biznesu postanowiła wziąć się do pracy i upiec sernik z przepisy cenionego restauratora.

Lara Gessler uczciła pamięć ojca w wyjątkowy sposób. Fani wylali morze łez

Córka pary restauratorów nigdy nie chciała nauczyć się tego przepisu, ponieważ otwarcie twierdziła, że tylko ojciec może go piec. W tym roku zdecydowała się na zmianę przyzwyczajenia i postanowiła wykorzystać oryginalny przepis Piotra Gesslera.

- W piekarniku wyrasta Twój sernik, na którego przepisu nie chciałam się nauczyć, bo tylko Ty miałeś umieć go robić. Smak to najlepszy nośnik pamięci i miłości jak znam. Dlatego zostawiam i Wam ten przepis, żeby się niósł, razem z pamięcią o autorze. Zbyt wycofanym i skromnym, jak na to co potrafił i kim był. Kocham Cię Tatusiu. Odpoczywaj i wyślij nam naszego synka niedługo - napisała córka Magdy Gessler.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl