Rozrywka.Goniec.pl

Lara Gessler fot. KAPiF

Lara Gessler przeżywa trudne chwile. Jej córka ponownie zachorowała "Ja już nie wiem, co się dzieje"

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Lara Gessler przekazała na Instagramie niepokojące wieści. Niedawno jej dzieci zmagały się z wirusem RSV, a kiedy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, Nenę ponownie dopadła choroba. Córka Magdy Gessler jest zrozpaczona.

Lara Gessler walczy z chorobami dzieci

Lara Gessler jest córką najpopularniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler. Kobieta zawodowo zajmuje się cukiernictwem. Do tej pory ukazały się dwie książki kulinarne jej autorstwa, jest współwłaścicielką restauracji i cukierni a także jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek.

Prywatnie Lara Gessler jest żoną Piotra Szeląga i mamą dwójki dzieci: 2-letniej Neny i kilkumiesięcznego Bernarda. Cała czwórka tworzy zgraną i szczęśliwą rodzinę. Niestety sielankę przerwały niedawno problemy ze zdrowiem wnucząt Magdy Gessler .

- Ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV. Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna - pisała na Instagramie Lara Gessler.

Niestety wkrótce okazało się, że Nena zaraziła się wirusem od młodszego brata. Dzięki temu córka Magdy Gessler nie musiała izolować od siebie dzieci. - Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest, więc dom wyglądał jak niezły cyrk. Bardzo ważne jest teraz by młody się niczym innym nie zaraził, więc izolacja dwulatki od kogokolwiek jest nie lada wyzwaniem - pisała.

Córka Lary Gessler ponownie zachorowała

Teraz Lara Gessler poinformowała fanów, że jej córka ponownie ma problemy ze zdrowiem. Mała Nena ma wysoką gorączkę o czym zrozpaczona matka opowiedziała na Instagramie. - Nena w nocy miała prawie 40 stopni C. Ot tak. Żadnych zapowiedzi, wielkich katarów, kaszlu. Ja już nie wiem, co się dzieje - poinformowała cukierniczka.

Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie dolega córce Lary Gessler. Miejmy nadzieję, że Nena szybko wróci do zdrowia a jej mama będzie mogła w końcu odetchnąć z ulgą.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]