Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Lara Gessler nie ochrzci swoich dzieci. Jasna deklaracja, "nie popieram kościoła"

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Lara Gessler niedawno ponownie została matką i dalej spełnia się w macierzyństwie. Znalazła jednak chwilę, by udzielić wywiadu, który – jak to u młodych matek bywa – dotyczył właśnie dzieci. Nie była to jednak laurka, a spokojna i dojrzała rozmowa na wiele tematów oscylujących wokół nich. Świeżo upieczona rodzicielka ujawniła również, jak Magda Gessler odnajduje się w roli babci.

Lara Gessler o słynnej babci i byciu matką i kościele

Lara Gessler dwa lata temu urodziła Nenę, a ostatnio na świat przyszedł jej młodszy syn, Bernard. Rodzice poświęcają swoim latoroślom każdą chwilę. Czy słynna babcia również? Okazuje się, że Magda Gessler uwielbia swoje wnuki, jednak nie zajmuje się ich opieką, a podczas wizyt jedynie "spija śmietankę".

Nie ma obowiązku pomagania córce w wychowaniu wnucząt, a na dodatek dysponuje ważnym powodem - ma napięty do granic możliwości grafik. Lara Gessler może więc liczyć na wsparcie partnera, Piotra Szeląga, który z wielkim poświęceniem dba o ukochaną i dzieci.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post celebrytka opisała, jak czuje się w roli matki i zdradziła, że ma spore szczęście ze względu na spokojne usposobienie swoich bobasów, które z łatwością przesypiają noce. Podkreśliła jednak, że nie zamierza się przechwalać i udawać idealnego rodzica, bo tak nie jest.

- To nie jest konkurs. Wydaje mi się, że mamy różne organizmy, różne możliwości i nie ma co się porównywać. Są różne warunki, różne chwile. Jesteśmy na różnych momentach życia. Myślę, że nie ma recepty, która zadowoli wszystkich – podkreśliła.

Lara Gessler została spytana także o stosunek do kwestii chrztu swoich dzieci. Córka popularnej restauratorki przypomniała, że z podobnymi pytaniami spotykała się już po narodzinach pierworodnej, jednak poglądy w tej sprawie się nie zmieniły.

- Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram Kościół katolicki, więc nie ma powodu, żebym chrzciła dziecko – oznajmiła.

Larę Gessler już niedługo zobaczymy w jednym z odcinków nowego programu TVN pt. "Święta z Gesslerami". W ramach programu zasiądzie do świątecznej kolacji z bratem, Tadeuszem Mullerem, wujkiem, Mirosławem Ikonowiczem i spróbuje smakołyków przygotowanych przez Magdę Gessler. Biorąc pod uwagę nastawienie wobec religii, jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy biesiadnicy będą śpiewać kolędy o Jezusie. Jak sądzicie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]