Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Lara Gessler na rozkosznych kadrach z nowo narodzonym synkiem. Jak zareagowała dwuletnia Nena?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.09.2022 14:56

Lara Gessler na rozkosznych kadrach z nowo narodzonym synkiem. Jak zareagowała dwuletnia Nena?

lara gessler z dzieciem
fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler urodziła drugie dziecko! Chociaż nie tak dawno debiutowała na Instagramie jako matka córki, od tej pory minęły już dwa lata. W ciągu tego czasu córka popularnej restauratorki zaszła w drugą ciążę, a na świecie pojawił się kolejny członek rodziny Gesslerów. Świeżo upieczeni rodzice nadali mu imię Bernard. Lara Gessler postanowiła pochwalić się rozkosznymi fotosami z synkiem. Jak zareagowała na niego dwuletnia Nena?

Mały Bernard już w domu

Lara Gessler jest związana z Piotrem Szelągiem, a owocem ich miłości jest już nie tylko córka, ale i Bernard. Przyszedł na świat 12 września. Młoda mama już wyszła ze szpitala, a maleństwo zostało ciepło i życzliwie przywitane przez oczekującego w domu ojca.

Właścicielka warszawskiej kawiarni „Słodki Słony” na bieżąco informowała fanów, co dzieje się z nowo narodzonym Bernardem. Jeszcze będąc w szpitalu, opublikowała zdjęcie, na którym kruszynka leży przy jej piersi, a w czoło całuje ją mąż. Na twarzy cukierniczki pojawił się wówczas uśmiech i nie dało się ukryć, że przepełnia ją szczęście.

lara gessler dziecko
fot. Instagram @lara_gessler

Kolejne zdjęcie, które również cieszy się dużą ilością klikniętych serduszek, Lara Gessler dodała już z komentarzem. Podziękowała w nim wszystkim za moc gratulacji i życzeń, jakie spłynęły do niej po narodzinach dzieciątka. Przyznała, że „mały jest cudowny i na razie bardzo cichutki”. Podkreśliła, że córka Nena zareagowała na niego „wspaniale”.

Lara Gessler na uroczych kadrach z synkiem. Co na to córeczka?

Córka Magdy Gessler podziękowała swojej położnej za „piękny poród”, nie zapomniała również o pozostałym personelu Szpitala Specjalistycznego im. św. Rodziny w Warszawie. Celebrytka na zdjęciu pozuje, siedząc na łóżku i wtulając się w synka.

Jego głowę częściowo zakrywa dłonią, by nic mu się nie stało. Wzrok, który kieruje w stronę obiektywu, zdaje się mówić: „Jestem dumna”. Ten wpis polubiła m.in. Ola Żebrowska, której ciążowe perypetie stały się na tyle popularne w sieci, że gwiazdy same zaczęły brać przykład z jej podejścia do pokazywania niedoskonałości ciała (np. Martyna Wojciechowska – szczegóły pod tym linkiem).

Babcia Magda Gessler już poznała wnuczka?

Czy Magda Gessler zobaczyła już swojego wnuka? Póki co i ona ograniczyła się jedynie do internetowej publikacji. Mówi w niej, że nie może się doczekać spotkania z nowym członkiem swojej rodziny. Nie da się ukryć, że babcia jest przepełniona ogromem pozytywnej energii i szczęściem, z którymi chce podzielić się z Bernardem.

– Bardzo wszystkim dziękuję, którzy mi gratulują wnuczka. Mam nadzieję, że wszystkim jutro ucieknę i będę z Bernardem i Larą, z Piotrem i Neną. Po prostu nie mogę się doczekać, żeby go powąchać – mówiła.

Całej rodzinie życzymy rychłego spotkania we własnym gronie, a dla młodej Gessler mamy radę. Może wziąć przykład z żony Michała Żebrowskiego i również założyć firmę, która będzie się zajmowała produktami dla dzieci. Wszak Lara nie powiedziała chyba jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o potomstwo, a i produkty mogą być zupełnie inne, by nie stanowić dla siebie konkurencji. Przysmaki Gesslerówny dla niemowląt? To byłoby coś!

Artykuły polecane przez Goniec.pl: