Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kuba Wojewódzki pozuje z dzieckiem. Czy na pewno jest jego ojcem?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.08.2022 13:40

Kuba Wojewódzki pozuje z dzieckiem. Czy na pewno jest jego ojcem?

Kuba Wojewódzki
Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki, świętujący 2 sierpnia swoje 59. urodziny, pokazał swoim fanom zdjęcie z dzieckiem. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Czy jednak miłośnicy dziennikarza nie pospieszyli się zanadto?

Pogłoski o tym, że Kuba Wojewódzki lada dzień spodziewa się dziecka pojawiły się już w marcu. Potwierdzać je miał sam zainteresowany. Fani gwiazdora wiedzą jednak, że w jego przypadku, nigdy nie wiadomo, czy jego słowa są prawdą czy prowokacją.

Kuba Wojewódzki ojcem?

Kuba Wojewódzki bardzo dba o swoją prywatność. Większość jest związków pozostawała w ukryciu, a mediom niezwykle trudno było dociec, komu tym razem udało się usidlić gwiazdora TVN.

W ostatnim czasie dziennikarz miał spotykać się z 29-letnią Ludwiką, ale pod koniec lipca zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z Chorwacji, na którym widnieje kobieta wyglądająca zgoła inaczej niż modelka.

W marcu show-biznesem wstrząsnęła informacja o tym, że Kuba Wojewódzki po raz pierwszy ma zostać ojcem. Wciąż nie wiadomo było, na ile doniesienia są prawdziwe - gwiazdor słynie z częstych prowokacji i wodzenia za nos swoich fanów.

2 sierpnia, w dniu swoich urodzin, nieoczekiwanie zamieścił zdjęcie z dzieckiem. I choć w sekcji komentarzy posypały się dziesiątki gratulacji, ze strony Kuby Wojewódzkiego nie pojawiło się ani jedno słowo sugerujące, że to on jest ojcem malca, którego trzyma na kolanach.

Kto tak naprawdę jest ojcem?

- To było wspaniałe 59 lat. Niewiele z tego pamiętam ale nigdy tego nie zapomnę... - napisał Kuba Wojewódzki publikując zdjęcie, na którym trzyma dziecko.

- Gratulacje. Wiele wspaniałych chwil przed Tobą, zdrówka! - skomentował dziennikarz Radia Zet, Robert Motyka.

Komentarzy w podobnym tonie pojawiło się zresztą dużo, dużo więcej. Nie wszyscy jednak uwierzyli w to, że niemowlę na fotografii to naprawdę potomek największej gwiazdy TVN.

- A tata pozwolił robić zdjęcia? - napisała tajemniczo jedna z fanek.

Prawdopodobnie to ona była najbliżej prawdy. Jak udało się nam ustalić, zdjęcie zamieszczone przez Kubę Wojewódzkiego w dniu urodzin to bowiem fotografia, którą opublikował na swoim profilu już przed czterema laty... Fanów gwiazdora przepraszamy za rozczarowanie...

instagram.com/kuba_wojewodzki_official
instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl