Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trzęsienie ziemi w rodzinie królewskiej? Książę Harry wyda pamiętnik, który może obnażyć sekrety
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.09.2022 19:19

Trzęsienie ziemi w rodzinie królewskiej? Książę Harry wyda pamiętnik, który może obnażyć sekrety

Książę Harry wkrótce wyda pamiętnik, w którym obnaży rodzinę królewską. Koniec rozejmu z księciem Williamem
Instagram: @sussexroyal

Jak można się było domyślać, publiczne pojednanie synów króla Karola III było jedynie na pokaz, aby nie odwracać uwagi mediów od ceremonii pogrzebowych królowej Elżbiety II. Choć mogło się wydawać, że to przeżycie zbliży braci do siebie, to okazuje się, że "tymczasowa zgoda" może potrwać do czasu publikacji pamiętnika księcia Harry'ego.

Według informacji z bliskiego otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej wynika, że bracia "pogodzili się" jedynie na czas pogrzebu zmarłej monarchini i już wkrótce ich konflikt może eskalować ze zdwojoną siłą. Wszystko za sprawą prywatnych pamiętników księcia Harry'ego, które wkrótce mają zostać opublikowane.

Książę Harry obnaży sekrety rodziny królewskiej w swoim pamiętniku

Początkowo pamiętniki miały zostać wydane w grudniu 2022 roku, ale ze względu na śmierć królowej Elżbiety II termin publikacji został przesunięty. Na razie nie wiadomo, kiedy poznamy tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej, ale można śmiało założyć, że książę zdradzi w niej wiele sekretów.

To, że konflikt między braćmi nadal trwa, zdaje się potwierdzać ich zachowanie podczas ceremonii pogrzebowych królowej Elżbiety. Najpierw Williama i Harry’ego mogliśmy zobaczyć podczas wspólnego publicznego spaceru z małżonkami, a następnie szli ramię w ramię podczas uroczystej procesji z Pałacu Buckingham do Westminster Hall, towarzysząc królowej przy ostatniej podróży.

Według nieoficjalnych informacji "pojednanie braci" nastąpiło na wyraźne życzenie króla, który nie chciał, aby relacje pomiędzy członkami rodziny odwróciły uwagę mediów od "pogrzebu stulecia".

Właśnie w dniu pogrzebu Elżbiety II unaoczniły się podziały, które pojawiły się w rodzinie królewskiej zarówno książę Harry oraz jego wuj książę Andrzej, oskarżany o współpracę z Jeffreyem Epsteinem, szli po zewnętrznej stronie króla i jego następcy, odsunięci od "filarów" rodziny.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl