Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/karokempi

Krzysztof Skiba jest starszy od ojca swojej dziewczyny. Prawda o ich relacjach wyszła na jaw

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Irmina Jach

Krzysztof Skiba w zeszłym roku ogłosił, że jest w separacji z żoną, u której boku spędził kilkadziesiąt lat. Wkrótce media obiegła informacja, że wokalista spotyka się z 26 lat młodszą Karoliną Kempińską, co spotkało się z burzliwym przyjęciem.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska, mimo krytyki, nie zamierzają ukrywać się z łączącym ich uczuciem. Dziewczyna piosenkarza, który wciąż czeka na rozwód z żoną, ubolewa jednak, że fani mają gwiazdorowi za złe przede wszystkim dzielącą ich różnicę wieku.

Krzysztof Skiba jest starszy od ojca swojej partnerki

- Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas widział na żywo razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić — mówiła jakiś czas temu 32-letnia modelka.

Teraz zakochani udzielili wspólnego wywiadu, w którym wyznali, że Krzysztof Skiba jest starszy od ojca Karoliny Kempińskiej. Mimo to rodzina modelki nie ma podobno żadnych obiekcji co do nowego związku młodej kobiety.

- Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy — argumentował piosenkarz. Jego partnerka wyznała, że ich związek akceptują nawet jej babcie.

- Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy — dodawał zakochany Krzysztof Skiba . Gratulujemy!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt/gazeta.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]