Rozrywka.Goniec.pl

Krzysztof Rutkowski TRICOLORS/East News Iwona Pavlović https://www.instagram.com/iwonapavlovic/

Krzysztof Rutkowski oskarża Iwonę Pavlović o udział w głośnej aferze. Grozi jej konsekwencjami

7 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Rutkowski przekazał informacje, które wskazują na udział Iwony Pavlović w aferze związanej z Wojtkiem z Zanzibaru. Detektyw zagroził trenerce konsekwencjami prawnymi.

Krzysztof Rutkowski to zdecydowanie najpopularniejszy detektyw w naszym kraju, choć licencja upoważniająca go do pracy w tym zawodzie została mu odebrana wiele lat temu.

Obecnie celebryta pracuje nad rozwiązaniem sprawy Wojciecha Żabińskiego, znanego szerszej publiczności jako Wojtek z Zanzibaru. Samozwańczemu detektywowi udało się jak dotąd ustalić, gdzie obecnie przebywa oszust, którego ofiarą padły setki osób.

Krzysztof Rutkowski oskarża Iwonę Pavlović o oszustwo

Krzysztof Rutkowski był jednym z uczestników 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", w którym w fotelu jurora zasiada między innymi Iwona Pavlović. Między celebrytą, a międzynarodową sędziną tańca wielokrotnie dochodziło do emocjonujących konwersacji podczas odcinków nadawanych na żywo.

Już w pierwszym odcinku Iwona Pavlović podała umiejętności taneczne detektywa w dużą wątpliwość, przyznając mu najniższą możliwą notę. Rutkowski nie przyjął krytyki zbyt dobrze, oskarżając Iwonę Pavlović o szemrane interesy z nikim innym, jak Wojtkiem z Zanzibaru, jednocześnie strasząc ją tanzańskim Interpolem. W całej tej sytuacji głos zabrała wówczas również Maja Rutkowski, która stanęła w obronie męża.

W historii co jakiś czas pojawiają się nowe wątki. W jednym z ostatnich wywiadów Rutkowski wyjawił kolejne szczegóły afery, z którą rzekomo związana jest Iwona Pavlović.

- W dniu wczorajszym w trakcie konferencji prasowej jedna z pokrzywdzonych osób jednoznacznie wskazała - mężczyzna o imieniu Sebastian, którego żonę Iwona uczyła tańczyć - że zostali nakłonieni przez nią do zainwestowania pieniędzy - równowartości 700 000 złotych przy obecnym kursie dolara na budowę apartamentu w drugiej linii brzegowej z widokiem na ocean – powiedział Rutkowski w rozmowie z Pomponikiem. - Sebastian kupił ten apartament, ponieważ ona im powiedział, że zainwestowała. Przekonała ich, że to świetna lokata. Jak zostali oszukani i się z nią skontaktowali, to ona powiedziała, że się z tego wycofała z tego biznesu i zainwestowała w Polsce – dodał detektyw.

62-latek twierdzi, że w stosunku do wielokrotnej mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

- Oni czują się oszukani przez nią, i jak stwierdził Sebastian, będą składać zawiadomienie przeciwko Iwonie w Komendzie Powiatowej Policji w Namysłowie – zapewnił. Jednocześnie zaapelował do pozostałych osób, które mogły paść ofiarą rzekomego oszusta Iwony Pavlović.

- Mamy osoby pokrzywdzone. Tu taki apel, jeżeli są osoby w jakikolwiek sposób pokrzywdzone przez Iwonę Pavlović, byli nakłaniani do zakupu nieruchomości wirtualnych, prosimy o kontakt z biurem. Ponieważ ludzie telefonowali odnośnie do tych oszustw, które były i nie wszyscy jeszcze złożyli zawiadomienia – zakończył detektyw.

Iwona Pavlović jak dotąd nie skomentowała tych rewelacji.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wstydliwy sekret Krzysztofa Krawczyka ujrzał światło dzienne. Gwiazdor ukrywał to aż do śmierci
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joana Racewicz ostro o pomyśle matury z religii. "Czy to już Prima aprilis?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]