Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Molecki/East News

Krzysztof Rutkowski obiektem kpin Pauliny Sykut-Jeżyny. Wskazała, na czym powinien się skupić

4 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Krzysztof Rutkowski stał się obiektem kpin kolejnej z gwiazd telewizji Polsat - Pauliny Sykut-Jeżyny. Celebrytka postanowiła pokazać, co sądzi o niewybrednym zachowaniu detektywa i jego konflikcie z Iwoną Pavlović. Może lepiej, by następnym razem Rutkowski powściągnął emocje?

- Najlepiej, aby Krzysztof zajął się tańcem, bo to bardzo ciekawie mu wychodzi - mówiła gwiazda w rozmowie z JastrząbPost. Komentatorzy nie mają litości dla słynnego detektywa.

Krzysztof Rutkowski obiektem kpin kolejnej gwiazdy telewizji Polsat. Wskazała, na czym powinien się skupić

Krzysztof Rutkowski w ostatnim czasie znalazł się ponownie na językach Polaków. Wszystko przez jego udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz dość brawurowe zachowanie na scenie - można śmiało powiedzieć, że to, jak tańczy celebryta jest dość... zaskakujące.

Było z pewnością dla Iwony Pavlović, która pokazała historyczną dla programu ocenę 1. Za to Krzysztof Rutkowski postanowił jej się odgryźć i wypomnieć wielomiesięczny pobyt na Zanzibarze oraz współpracę z Wojciechem Żabińskim. Tego było już za wiele. Jurorka jasno stwierdziła, że "tancerz" nie radzi sobie z krytyką.

Osoby pracujące na planie "Tańca z gwiazdami" również były poirytowane słowami detektywa. Nie chodziło jedynie o Pavlović, ale jego ogólne zachowanie, które nie przypadło nikomu do gustu.

Głos w tej sprawie zabrała również Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka w dość wyraźny sposób pokazała, czym powinien teraz zająć się Krzysztof Rutkowski i z pewnością nie jest to strzępienie języka i publiczne pranie brudów gwiazd.

- To nie powinno mieć miejsca. Najlepiej, aby Krzysztof zajął się tańcem, bo to bardzo ciekawie mu wychodzi, a jurorzy są od tego, aby oceniać i ma prawo się komuś się coś nie podobać. Myślę, że najlepiej by było, gdyby Krzysztof skupił się na pracy i przygotowaniach do tańca, a nie zabawiał się w detektywa. Ale on taki jest, więc chyba wiele mu trzeba wybaczyć, ale nie powinien mieszać pracy z tańcem - skomentowała.

Zapytano się jej, skoro była już świadkinią całego zdarzenia, czy rzeczywiście Rutkowski zasłużył sobie na tak niską notę od Pavlović.

- Chyba zasłużył. Nie wiem, czy na jedynkę, bo nie przyglądałam się aż tak, jestem skupiona na prowadzeniu i przygotowywaniu się do kolejnych wejść, ale chyba gdzieś koło tej jedynki by było - dodała.

Nie tylko ona stanęła murem za Pavlović. Zrobił to również zwycięzca 12. edycji programu, Piotr Mróz. Stwierdził, że Rutkowski wywołał niepotrzebną sensację.

- Bardzo niesmaczne, nie powinien robić czegoś takiego. (...) Apeluję, aby Krzysztof się z tego wycofał, bo to może doprowadzić do niepotrzebnych zgrzytów i może wywołać sensację - przekazał.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jego przeboje znali wszyscy Polacy. Dziś Andrzej Dąbrowski nie jest w stanie wyżyć z emerytury

  • Więzienie zamiast ślubu? Daniel Martyniuk ma poważne kłopoty, jest akt oskarżenia

  • "Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski zabrał głos o rzekomym związku z Katarzyną Cichopek. Zaskakujące słowa

Źródło: Goniec.pl, JastrząbPost

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]