Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Na jaw wyszło, ile płaci za mieszkanie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.09.2022 14:57

Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Na jaw wyszło, ile płaci za mieszkanie

Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Zdradzono, ile płaci za mieszkanie
YouTube: Marian Lichtman

Krzysztof Krawczyk junior cały czas walczy o spadek po ojcu, który był legendarnym artystą. W grę wchodzą olbrzymie pieniądze, które mogłyby zapewnić mu godne życie. Obecnie Junior mieszka w niewielkiej kawalerce w Łodzi. Wiadomo, ile za nią płaci.

Szczerze mówiąc, trudno zrozumieć dramat syna Krzysztofa Krawczyka, który potrzebował pomocy Krzysztofa Cwynara, aby móc stanąć na nogi. Dowiedzieliśmy się, ile wynosi czynsz lokalu, którym mieszka syn artysty.

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o spadek po ojcu. Nie ma za co żyć?

Od miesięcy jesteśmy świadkami medialnej batalii pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem juniorem, a wdowie po jego ojcu. W ostatnich tygodniach para ponownie spotkała się w sądzie, gdyż Krzysztof Krawczyk przepisał cały majątek swojej żonie Ewie, a jego jedyny syn próbuje podważyć ostatnią wolę artysty.

Jedną z niewielu osób, które wspierają syna zmarłego muzyka, jest założyciel Studia Integracji Krzysztof Cwynar, który w rozmowie z Plejadą przekazał szokujące informacje na temat związku Ewy i Krzysztofa.

To również on przez cały czas pomaga Juniorowi w ustabilizowaniu sytuacji materialnej i niedawno zorganizował nawet zbiórkę na czynsz za niewielką kawalerkę, którą wynajmuje. Dzięki niej udało się zebrać środki, które pozwolą na opłacenie zobowiązań przez najbliższe półtora roku.

Krzysztof Cwynar zdradził, że miesięcznie za wynajem trzeba zapłacić 1500 zł miesięcznie. Szczerze mówiąc, to kwota stosunkowo niewielka, która w Warszawie nie pozwoliłaby na wynajem większego pokoju. O ile można zrozumieć walkę Krzysztofa Krawczyka Juniora o spadek po zmarłym ojcu, o tyle "ogromne koszty" wynajęcia kawalerki w Łodzi są zdecydowanie przesadzone.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl