Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Jackowski miał nową wizję o Polsce. W pewnym momencie aż zaniemówił
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2023 12:55

Krzysztof Jackowski miał nową wizję o Polsce. W pewnym momencie aż zaniemówił

Krzysztof Jackowski
YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją na temat roli Polski w dziejach świata w bieżącym roku. Zainspirował się zdjęciem prezydenta USA Joe Bidena, które wcześniej powąchał, by doznać olśnienia. 

Krzysztof Jackowski przepowiada

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz. Profeta ma bardzo szeroki zakres wizyjny - potrafi wskazać miejsce ukrycia zwłok zaginionych osób, ale nie odmówi też, gdy ktoś poprosi go o odpowiedź na pytanie, czy w maju będzie słonecznie. 

W ostatnim czasie wizjoner jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi przewidywaniami w relacjach na żywo. Nic dziwnego, że miniona wizyta amerykańskiego prezydenta w Polsce stała się dla niego inspiracją

Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć w tym kontekście o roli Polski w polityce międzynarodowej w najbliższym czasie. By skutecznie wejrzeć w przyszłość, zdecydował się powąchać fotografię Joe Bidena. Wówczas się zaczęło! 

Nie żyje gwiazdor znanego programu Polsatu. Odszedł w bardzo młodym wieku

Trzy zadania dla Polski

Po odpowiedniej kontemplacji zdjęć Joe Bidena i Andrzeja Dudy, Krzysztof Jackowski mógł przejść do wyjawienia trzech zadań, które czekają Polskę w najbliższym roku. Zapnijcie pasy, będzie bujało! 

- ochrona granic z Białorusią 

- zwiększenie poboru do wojska 

- pomoc w zbrojeniu Ukrainy 

Co ważne, Krzysztof Jackowski nie przewiduje, by w 2023 r. miało dojść do działań wojennych na terenie naszego kraju. Jasnowidz opowiedział również o spotkaniu Bidena i Zełenskiego. W pewnym momencie swojej wizji aż sam się zadziwił. 

Krzysztof Jackowski niespodziewanie przerwał wizję

Fani Krzysztofa Jackowskiego mogli być zaskoczeni, gdy w pewnym momencie profeta postanowił “zamknąć” swoją wizję przed odbiorcami. Wszystko w związku z tym, co zobaczył w trakcie ezoterycznego przeniesienia się do spotkania amerykańskiego prezydenta z przywódcą Ukrainy

- Prezydent Biden przyjechał z nastawieniem zakończenia tej wojny, bo ta wojna zaczyna być niekorzystna. Mam wrażenie, że w rozmowie z Zełenskim mógł zostać zaskoczony. Biden pokazał mu pewne realia, które... zostawmy to - zakończył niespodziewanie wieszcz, pozostawiając odbiorców z otwartymi ustami. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.