Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Krzysztof Ibisz wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo", a jego była żona komentuje. Nie zabrakło złośliwości

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Ibisz już wkrótce rozpocznie swoją przygodę z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazdor weźmie udział w 18. edycji show, czego nie omieszkała skomentować jego była żona.

Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nazwisko Krzysztofa Ibisza można dziś traktować już niemal jak synonim Polsatu . Gwiazdor związany od lat ze stacją jest najważniejszym prezenterem w całej grupie medialnej. Nic dziwnego, że jeden z najpopularniejszych programów kanału, w końcu się o niego upomniał.

Już wkrótce "wiecznie młody" konferansjer będzie miał okazję sprawdzić się jako piosenkarz, a z pewnością również i tancerz w "Twoja twarz brzmi znajomo" . To z pewnością jedno z najgłośniejszych nazwisk 18. edycji.

Poniedziałkowa nowina dotarła już do byłej żony Krzysztofa Ibisza, Anny Nowak-Ibisz, która postanowiła w kąśliwy sposób skomentować udział dawnego ukochanego w muzycznym programie. Sam zainteresowany zdążył już zresztą odpowiedzieć na jej słowa.

Krzysztof Ibisz po "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie reklamował zatyczki do uszu?

- Być twarzą zatyczek do uszu to fajna sprawa - mają we mnie wiernego klienta od lat, niemieckie najlepsze. Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka „Kołysankę dla okruszka” i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też Ci nie nadepnął, także ten… trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami!!! - napisała była żona Krzysztofa Ibisza pod postem z informacją o jego udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo" .

Na odpowiedź gwiazdora Polsatu nie trzeba było długo czekać. "Dziękuję, że ktoś jeszcze we mnie wierzy" napisał wkrótce tuż pod jej komentarzem. Swoje trzy grosze dołożyli również fani, którzy zapewniali, że trzymają kciuki za prezentera.

Stacja ze słoneczkiem w logo powoli odsłania karty co do 18. edycji popularnego show. Dowiedzieliśmy się już, że oprócz Krzysztofa Ibisza, w programie wezmą udział Piotr Stramowski , Julia Kamińska , Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]