Rozrywka.Goniec.pl

Krzysztof Ibisz zagra w nowym filmie Polsatu

16 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Ibisz zagra w filmie. Celebryta zaprezentował się w pełnej okazałości w stroju łosia. Okazuje się, że popularny prezenter wystąpi w musicalu "Świat pełen Niespodzianek" wyprodukowanym przez Polsat, a przebranie jest częścią charakteryzacji.

W takiej roli z pewnością jeszcze Krzysztofa Ibisza nie widzieliśmy. Gwiazda Polsatu zaangażowała się w swoją postać nie żałując przy tym humoru.

Łoś Krzysztof Ibisz

Polsat zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy Krzysztofa Ibisza w futrzanej czapce z przytwierdzonymi do niej masywnymi rogami. Jest to część charakteryzacji do nowej roli, w którą wcielić ma się gwiazdor.

Popularny prezenter wcieli się w postać łosia w nowym filmie musicalowym, "Świat pełen Niespodzianek", stworzonym przy współpracy telewizji Polsat i Ferrero Polska, odpowiadające m.in. za popularne Kinder Niespodzianki. Wygląda na to, że Krzysztof Ibisz czerpie ze swojej nowej kreacji mnóstwo radości. Na nagraniu widać jak pręży się dumnie i z radością uśmiecha do widzów. Nie będzie zresztą jedyną gwiazdą, która wystąpi w produkcji.

Oprócz Krzysztofa Ibisza na ekranie zobaczymy m.in. Klaudię Halejcio, która wystąpi jako wiewiórka, czy Mariusza Kałamagę w roli zająca. Pojawią się też: Rafał Maserak, Antoni Królikowski, Adam Zdrójkowski, czy Wiktoria Gąsiewska.

Musicalowe zwierzęta

Artyści występujący w filmie wykonają 10 specjalnie przygotowanych na tę okazję piosenek. Produkcja trwa niewiele ponad godzinę i jak zapewniają jej twórcy, jest niezwykle wzruszającą, ale i zabawną historią.

Opowiadać ma o czterech bohaterach: Kamilu, Aleksie, Wiki i Lili, którzy będą musieli podjąć się wyzwań w baśniowym lesie oraz krainie lodu. Przygody mają podkreślić wartość ich przyjaźni.

Musical powstał dzięki nowoczesnej technologii Virtual Film Production. Łączy ona w sobie elementy wykorzystywane przy produkcji programów telewizyjnych, ale również gier komputerowych.

Film zobaczycie na Polsacie 18 grudnia o godz. 20. Widzowie, którzy z jakichś powodów nie będą mogli być obejrzeć premiery, znajdą musical na platformie Polsat Go.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kluby i dyskoteki jednak otwarte w Sylwestra. Rzecznik resortu zdrowia uspokaja

  • Hanna Gucwińska w poniedziałek trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki

  • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki mają za sobą burzliwy związek. Jak zmienił się były mąż prawniczki?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródło: goniec.pl, wirtualnemedia.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]