Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Krzysztof Ibisz właśnie ogłosił wspaniałą nowinę. Fani ślą gratulacje
Irmina Jach
Irmina Jach 05.06.2022 18:15

Krzysztof Ibisz właśnie ogłosił wspaniałą nowinę. Fani ślą gratulacje

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz i jego młodziutka żona właśnie ogłosili cudowną nowinę. Była uczestniczka programu "Top Model" TVN i dziennikarz spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie przyszłych rodziców.

- Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał pod zdjęciem Krzysztof Ibisz. Dziennikarz pozował do fotografii w białej koszulce, kontrastującej z czarnym golfem Joanny Kudelskiej, trzymając przyszłą mamę za pokaźny brzuszek.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka. Pokazali urocze zdjęcie

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska długo utrzymywali łączące ich uczucie w tajemnicy. Fani dowiedzieli się, że łączy ich płomienne uczucie, niedługo przed ceremonią zaślubin. Z czasem małżonkowie zaczęli dzielić się z obserwatorami kadrami z życia prywatnego.

W niedzielę 5 czerwca Krzysztof Ibisz pochwalił się, że kolejny raz zostanie ojcem. 57-letni prezenter i jego 30-letnia żona wkrótce powitają na świecie pierwszą wspólną pociechę. Przypomnijmy, że dziennikarz ma już dwóch synów z poprzednimi partnerkami - Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler i Vincenta ze związku z Anną Nowak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl