Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska". Jak sobie poradzi w białej koszuli na morderczym torze?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 12.09.2022 12:09

Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska". Jak sobie poradzi w białej koszuli na morderczym torze?

Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska"
materiały prasowe Polsat

Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska". Najbardziej znany polski prezenter będzie próbował swoich sił na morderczym torze. Prowadzący "Taniec z gwiazdami" będzie pokonywał przeszkody z gracją i elegancją w białej koszuli.

Goście specjalni w "Ninja Warrior Polska"

"Ninja Warrior Polska" ma to do siebie, że w każdym odcinku możemy zobaczyć gości specjalnych, którzy próbują swoich sił na morderczym torze. Zwykle są to osoby doskonale znane widzom: gwiazdy seriali, filmów, programów rozrywkowych czy inni celebryci mają zachęcić innych do udziału w show.

W pierwszym odcinku gościliśmy prawdziwych twardzieli, zawodników MMA, Michała „MMAsakrę” Kitę i Jakuba Wikłacza. Drugi odcinek był na wesoło. Nie zawiedli nas poczuciem humoru żartownisie z „Kabaretu Młodych Panów”, wystawiając na tor Bartka Demczuka.

Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska

To może być niebywały występ. Na planie pojawi się najbardziej znany polski prezenter, Krzysztof Ibisz. Poza wdziękiem osobistym, erudycją i niekwestionowanym profesjonalizmem ma jeszcze jeden wielki atut. Jest zapalonym sportowcem.

Jak mówi: „Uprawiam bardzo różne dyscypliny sportu. Jak jest ładna pogoda, biegam albo idę na rower. Trenuję też na m.in siłowni i pływam. Jeżdżę również na nartach, choć w tym roku, niestety, doznałem kontuzji. To jednak mnie nie zniechęca do działań sportowych. Nie stawiam sobie wygórowanych celów, jak np. udział w maratonie. Trenuję, bo to mi sprawia radość. Uwielbiam tę kulturę zawodników, którzy się wspierają i tworzą wielką rodzinę. Tu, na planie „Ninja Warrior Polska” poczułem tę właśnie niesamowitą energię wielkiej wspólnoty ninja. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Mam nadzieję, że pokażę swoje umiejętności jeszcze w przyszłym sezonie, bo jak wiadomo, ja za rok będę jeszcze młodszy (śmiech).”

Jeśli liczycie, że zobaczycie gołą i muskularną klatę Krzysztofa Ibisza próbującego pokonać tor, to nic bardziej mylnego. Prowadzący "Tańca z gwiazdami" będzie biegał, skakał i wspinał się z przypisaną sobie elegancją i wdziękiem - w białej koszuli!

Krzysztof Ibisz w
Krzysztof Ibisz w białej koszuli w "Ninja Warrior Polska"
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz w "Ninja Warrior Polska" (fot. materiały prasowe Polsat)

Kto jeszcze pojawi się w "Ninja Warrior Polska"?

Nie zabraknie znanych i lubianych zawodników. Po raz czwarty spotkamy się z Hubertem Przytułą, który zawodowo zajmuje się wspinaczką na czas. Obecnie szykuje się do zawodów na olimpiadzie, ale znalazł też czas na udział w programie. Grzegorz Niecko również ma za sobą już 3 sezony "Ninja Warrior Polska". Dwa razy widzieliśmy go już nawet w finale. Jako świeżo upieczony tata powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości. Choć obowiązki odbierają mu odrobinę czasu na sportową pasję, to jednak miłość do syna jednocześnie napędza go do działań. Czy tym razem wygra ten program?

„Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe