Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz rapuje i tańczy w reklamie pasty do zębów. Nagranie stało się hitem sieci
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.01.2023 08:39

Krzysztof Ibisz rapuje i tańczy w reklamie pasty do zębów. Nagranie stało się hitem sieci

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz pojawił się w kampanii pasty do zębów. Prezenter tańczy i rapuje do skocznej muzyki. Reklama z udziałem znanego konferansjera rozbawiła internautów do łez.

Krzysztof Ibisz rapuje w reklamie

Krzysztof Ibisz jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Prezenter od ponad 20 lat prowadzi popularne programy i najważniejsze wydarzenia stacji. Choć 57-latek pojawił się już w kilku reklamach, ta ostatnia stała się prawdziwym hitem internetu.

Krzysztof Ibisz wielokrotnie udowodnił, że ma do siebie ogromny dystans. Konferansjer często żartuje a widzowie uwielbiają jego poczucie humoru. Teraz prezenter po raz kolejny rozbawił widzów do łez.

Dziennikarz pojawił się w najnowszej kampanii pasty do zębów. 57-latek tańczy i rapuje do wesołej muzyki. Z ust jak zwykle nie schodzi mu hollywoodzki uśmiech.

- Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust. Zwykle nie gryzę, więc pokaż je już. Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie. O szczery uśmiech więc proszę cię. Tak, wszystkie zęby piękne są. Pokaż więc swoje, śmiało, come on. Masz biały uśmiech, o pokaz wnoszę. Więc spójrz mi w oczy i uśmiech proszę - rapuje Krzysztof Ibisz.

Wideo z Krzysztofem Ibiszem hitem sieci

Reklama stała się hitem sieci, a internauci nie mogą powstrzymać śmiechu. Pod klipem pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozbawionych fanów Krzysztofa Ibisza. - Tego się nie spodziewałem! Pan Krzysio wymiata, nie mogę opanować śmiechu - napisał jeden z internautów. - W końcu coś na godnym poziomie w tym polskim rapie - zauważył kolejny.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!