Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz pokazał, jak przygotowuje się na narodziny trzeciego dziecka. Wrzucił wyjątkowe nagranie
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.08.2022 09:12

Krzysztof Ibisz pokazał, jak przygotowuje się na narodziny trzeciego dziecka. Wrzucił wyjątkowe nagranie

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Wiecznie młody prezenter, już wkrótce zostanie ojcem po raz trzeci. Celebryta jest bardzo podekscytowany tym faktem, dlatego postanowił pokazać swoim fanom, jak się przygotowuje do tego ważnego wydarzenia. Zorganizował sobie "specjalną" torbę do szpitala. Co w niej znajdziemy?

Krzysztof Ibisz to osobowość telewizyjna, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niestarzejący się dziennikarz znany jest z rozmaitych eventów, które prowadzi, wiecznego uśmiechu, a także nieskazitelnego wyglądu, nawet pomimo faktu, że już wkrótce będzie sobie liczył aż sześćdziesiąt lat.

Najwyraźniej aktor pozostaje młody nie tylko ciałem, ale i duchem. Możemy to wnioskować nie tylko po tym, w jaki sposób prowadzi swoje konto na Instagramie, ale również, że spodziewa się dziecka ze swoją młodszą żoną, byłą uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. O wszystkim oczywiście poinformował w mediach.

Nie będzie to jednak jego pierwsze dziecko. Znany prezenter ma za sobą dwa małżeństwa i po każdym pozostało mu po jednym synu. Maksymilian i Vincent stawiają już pierwsze kroki w show-biznesie, pojawiając się u boku ojca na branżowych wydarzeniach.

Tym razem, być może nauczony doświadczeniem, postanowił porządnie się przygotować do porodu. Za pośrednictwem social mediów pokazał, co zabierze ze sobą do szpitala. Jak można się spodziewać, nie zabrakło z jego strony czułych gestów.

Co Krzysztof Ibisz zabierze na porodówkę?

W stylu naśladującym blogerki modowe, Krzysztof Ibisz postanowił pochwalić się tym, co ma w swojej "specjalnej" torbie. Przygotowania do narodzin traktuje bardzo poważnie - niedawno opowiadał, że z małżonką mają już za sobą naukę w szkole rodzenia, a także kurs ratowniczy.

Znajdziemy w jego torbie oczywiście dużo rzeczy, które spakował z myślą o własnej wygodzie. Zabiera ze sobą wygodne dresy, ubrania na zmianę. Pokazał jednak także, że wie, z czym wiąże się przebywanie z dzieckiem od pierwszych chwil, bo spakował także koszulę do kangurowania.

Gwiazdor pochwalił się również, że zadbał o odpowiednie udogodnienia dla nowonarodzonego dziecka i jego partnerki. W torbie znalazł się bowiem między innymi świece zapachowe, czy olejki do masażu. Postanowił zabrać także głośnik, by przyszła mama, słuchając ulubionej muzyki mogła się maksymalnie rozluźnić i zrelaksować.

W komentarzach internauci nie kryją zachwytu wobec postawy młodego-starego ojca. Wiele kobiet zazdrości młodej mamie, że może liczyć na takie wsparcie ze strony swojego partnera. Zazdrościcie byłej modelce takich komfortowych warunków?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl