Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz pochwalił się na Instagramie swoją pociechą. Zdradził imię dziecka

20 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Krzysztof Ibisz w swoich mediach społecznościowych postanowił pochwalić się narodzinami trzeciego dziecka. Popularny prezenter wraz z żoną Joanną podziękował wszystkim za pomoc w tych szczególnych momentach i zdradził imię najmłodszego członka rodziny.

O tym, że Krzysztof Ibisz spodziewa się z ukochaną dziecka, wiadomo było od dawna. W końcu nadszedł moment, w którym mogli powitać je na świecie. Prezenter został ojcem po raz trzeci. Pierwsze gratulacje mógł usłyszeć już w poniedziałek podczas pracy na planie "Tańca z gwiazdami ".

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem

Najmłodsze dziecko Krzysztofa Ibisza przyszło na świat dzień przed nowym odcinkiem tanecznego show, w niedzielę 18 września. Co oczywiste, poród był dla Krzysztofa i jego żony Joanny wielkim przeżyciem, dlatego na Instagramie szczęśliwy prezenter podziękował personelowi szpitala za zaangażowanie i pomoc przy porodzie.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, nasze życie jest jeszcze piękniejsze. To niesamowity moment w życiu, jeden z najważniejszych - zdradził w rozmowie z portalem Pomponik prowadzący "Tańca z gwiazdami".

- 18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom [...] Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury. Dziękujemy za wsparcie wszystkim Naszym Przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie - napisał Krzysztof Ibisz w poście na swoim Instagramie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]