Rozrywka.Goniec.pl

www.facebook.com/telewizjaztamtychlat

Niebywałe nagranie z Krzysztofem Ibiszem i Katarzyną Dowbor. W takiej wersji ich nie widzieliście

25 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Autorzy facebookowego profilu "Telewizja z tamtych lat" zamieścili w sieci archiwalne nagrania z Telewizji Polskiej. Wiele osób może być zaskoczonych tym widokiem, bowiem widać na nich znanych z anteny Telewizji Polsat Krzysztofa Ibisza i Katarzynę Dowbor.

Krzysztof Ibisz od wielu lat jest twarzą stacji Polsat i to właśnie z jej anteną jest kojarzony przez większość telewidzów. Nie wszyscy wiedzą, że jeden z najpopularniejszych krajowych prezenterów telewizyjnych zaczynał swoją karierę w Telewizji Polskiej.

Krzysztof Ibisz składa życzenia świąteczne na antenie TVP

Zamieszczone na profilu "Telewizja z tamtych lat" nagranie to fragment wigilijnego programu TVP, który wyemitowano na antenie stacji 24 grudnia 1996 roku. Krzysztof Ibisz, jako ówczesny prezenter Jedynki, złożył widzom życzenia świąteczne od całej redakcji stacji.

- W imieniu całego zespołu programu pierwszego Telewizji Polskiej życzę państwu wspaniałych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. [...] Niech świąteczne ciepło i nastrój tych dni pozwolą nam z uśmiechem wyjść na spotkanie codziennym obowiązkom - przekazał prezenter.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Ibisz rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej w 1993 roku. Z początku prowadził program dla młodzieży "5-10-15" oraz "Klub Yuppies", ale szybko zaczął piąć się po szczeblach kariery. Na swoim koncie prezenter ma m.in. prowadzenie XXXI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu , a także Festiwalu w Sopocie.

W 1997 roku Ibisz został doradcą prezesa do spraw programowych Telewizji Wisła, poprzedniczki stacji TVN, gdzie następnie pracował do 2000 roku. Po odejściu związał się zawodowo na stałe z Polsatem, z którym jest najbardziej kojarzony i gdzie pracuje do dziś.

Nie tylko Krzysztof Ibisz zaczynał swoją karierę w TVP

Na drugim opublikowanym w sieci nagraniu widać z kolei Katarzynę Dowbor, która zapowiada świąteczny program na antenie TVP2. Przy okazji prezenterka przybliżyła widzom historię powstania kolęd oraz tradycji składania życzeń.

- Życzę państwu wszystkiego, co najlepsze. Po pierwsze zdrowia, bo to zdrowie jest chyba najważniejsze. Poza tym uśmiechu do wszystkich innych, a także myślę, że powinniśmy sobie bardzo dużo wybaczać, nie tylko w dzień wigilijny - przekazała prezenterka.

Katarzyna Dowbor rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej w 1983 roku i pozostawała zatrudniona w stacji do 1 maja 2013 roku. Swoją współpracę z Telewizją Polsat rozpoczęła kilka miesięcy po zwolnieniu z Telewizji Publicznej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]