Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Cugowski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

25 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Jak ustalił portal Pudelek, w 17. edycji popularnego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", nie zobaczymy już w jury Krzysztofa Cugowskiego. Wokalistę zastąpi postać dobrze znana fanom programu.

Odejście z programu Krzysztofa Cugowskiego to niewątpliwie strata fachowego głosu w jury. Na szczęście, zastąpi go inny profesjonalista, bardzo ceniony przez widzów show.

Krzysztof Cugowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo" to cieszący się ogromną popularnością program Polsatu , w którym celebryci wcielają się w gwiazdy estrady. Artyści w pełnej charakteryzacji wykonują przeboje piosenkarzy z Polski, jak i zza granicy.

16. edycja, która zakończyła się w tym miesiącu, obfitowała w niezwykłe występy, które zostaną w pamięci fanów na zawsze. Wielkim zwycięzcą okazał się być belgijski piosenkarz Danzel , który zdobył ogromną sympatię widzów show.

W jury zasiadły dobrze znane widzom z poprzednich edycji show postaci: Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka . W roli oceniającego występy debiutował również Krzysztof Cugowski .

Okazuje się jednak, że 16. edycja była jedyną, w której mogliśmy oglądać dawnego lidera Budki Suflera . Jak dowiedział się portal Pudelek, piosenkarz nie powróci w 17. odsłonie show.

Nieoczekiwane zastępstwo

Okazuje się, że Polsat już znalazł osobę, która zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. To postać dobrze znana widzom "Twoja twarz brzmi znajomo", wygrała bowiem 15. edycję popularnego show.

Chodzi o Roberta Janowskiego - piosenkarza, aktora i dawnego prowadzącego "Jaka to melodia?". Co ciekawe, gwiazdor ma już doświadczenie jurorskie - pojawił się w jednym z odcinków programu, zastępując Michała Wiśniewskiego .

Robert Janowski zdecydowanie zacieśnia współpracę z Polsatem. Celebryta pojawił się w miniony weekend na Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie, a już wkrótce weźmie udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez stację.

Gwiazdor będzie jednym z prowadzących koncertu organizowanego z okazji Dnia Dziecka , który wyemituje na swej antenie telewizja. Janowski wykona również na scenie jeden z utworów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]