Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Krzysztof Cugowski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.05.2022 14:57

Krzysztof Cugowski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

Twoja twarz brzmi znajomo
Pawel Wodzynski/East News

Jak ustalił portal Pudelek, w 17. edycji popularnego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", nie zobaczymy już w jury Krzysztofa Cugowskiego. Wokalistę zastąpi postać dobrze znana fanom programu.

Odejście z programu Krzysztofa Cugowskiego to niewątpliwie strata fachowego głosu w jury. Na szczęście, zastąpi go inny profesjonalista, bardzo ceniony przez widzów show.

Krzysztof Cugowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo" to cieszący się ogromną popularnością program Polsatu, w którym celebryci wcielają się w gwiazdy estrady. Artyści w pełnej charakteryzacji wykonują przeboje piosenkarzy z Polski, jak i zza granicy.

16. edycja, która zakończyła się w tym miesiącu, obfitowała w niezwykłe występy, które zostaną w pamięci fanów na zawsze. Wielkim zwycięzcą okazał się być belgijski piosenkarz Danzel, który zdobył ogromną sympatię widzów show.

W jury zasiadły dobrze znane widzom z poprzednich edycji show postaci: Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. W roli oceniającego występy debiutował również Krzysztof Cugowski.

Okazuje się jednak, że 16. edycja była jedyną, w której mogliśmy oglądać dawnego lidera Budki Suflera. Jak dowiedział się portal Pudelek, piosenkarz nie powróci w 17. odsłonie show.

Nieoczekiwane zastępstwo

Okazuje się, że Polsat już znalazł osobę, która zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. To postać dobrze znana widzom "Twoja twarz brzmi znajomo", wygrała bowiem 15. edycję popularnego show.

Chodzi o Roberta Janowskiego - piosenkarza, aktora i dawnego prowadzącego "Jaka to melodia?". Co ciekawe, gwiazdor ma już doświadczenie jurorskie - pojawił się w jednym z odcinków programu, zastępując Michała Wiśniewskiego.

Robert Janowski zdecydowanie zacieśnia współpracę z Polsatem. Celebryta pojawił się w miniony weekend na Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie, a już wkrótce weźmie udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez stację.

Gwiazdor będzie jednym z prowadzących koncertu organizowanego z okazji Dnia Dziecka, który wyemituje na swej antenie telewizja. Janowski wykona również na scenie jeden z utworów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl