Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Krystyna Feldman była niezwykle piękną kobietą. Zdjęcie z młodości zachwycają
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.03.2023 13:56

Krystyna Feldman była niezwykle piękną kobietą. Zdjęcie z młodości zachwycają

Krystyna Feldman
KAPiF

Krystyna Feldman przez wielu widzów kojarzona jest głównie z rolą Babki Kiepskiej ze "Świata według Kiepskich". Na swoim koncie ma jednak mnóstwo innych, wybitnych ról. Prywatnie, gwiazda nigdy nie założyła rodziny. W związku romantycznym była tylko raz. 

Krystyna Feldman - zachwycająca i nowatorska

Krystyna Feldman to niewątpliwie jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Jej przełomowe, zachwycające i nowatorskie role, jak chociażby ta z “Mojego Nikifora” na zawsze zapisały się w pamięci widzów. 

Publiczność telewizyjna na pewno dobrze kojarzy jej kreację Babki Kiepskiej z niezwykle popularnego sitcomu “Świat według Kiepskich”. Postać zrzędliwej i nienawidzącej swojego zięcia starszej pani, zapewniła jej miłość i sympatię ze strony milionów widzów. 

Krystyna Feldman odeszła w 2007 r., przeżywszy 90 lat. Całe swoje życie poświęciła karierze zawodowej, nigdy nie założywszy rodziny. Nie znaczy to jednak, że nie była zakochana… 

Policja z całej Polski szuka tej dwójki. Mieli dopuścić się oburzającego czynu

Krystyna Feldman była w związku tylko raz

Zdjęcia z młodości Krystyny Feldman przedstawiają ją nam jako kobietę o nietypowej, ale zachwycającej urodzie. Aż dziw bierze, że w pewnym momencie swojego życia zdecydowała się podjąć rękawicę wcielenia się na ekranie w postać męską. 

Mimo swojego uroku, aktorka w życiu prywatnym nie otaczała się mężczyznami. W związku romantycznym była tylko raz i wywołała nim niemałe kontrowersje. Gwiazda zakochała się w reżyserze Stanisławie Brylińskim, który był od niej starszy o 26 lat. Nie to było jednak tematem plotek. 

Kontrowersyjny związek Krystyny Feldman

Gdy Krystyna Feldman zaczęła spotykać się ze Stanisławem Brylińskim, artysta wciąż był w związku małżeńskim. Para nigdy się nie pobrała, ale zdecydowała się ze sobą zamieszkać. Ich miłość została jednak tragicznie przerwana. 

Po sześciu latach związku aktorka musiała pożegnać swojego ukochanego, u którego stwierdzono zapalenie opon mózgowych. Do końca swojego życia, już nigdy nie związała się z żadnym mężczyzną

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.