Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Krystian Ochman ma narzeczoną? Informację zdradzono przez przypadek

24 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Krystian Ochman trafił do pierwszej ligi polskiego show-biznesu za sprawą udanego występu na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji we Włoszech. Chociaż zajął miejsce niższe, niż zakładali bukmacherzy, to dla Polski i takie okazało się sporym osiągnięciem. Nowi fani wnuczka Wiesława Ochmana interesują się teraz nie tylko jego muzycznymi osiągnięciami, ale także życiem prywatnym. Czy Krystian Ochman ma narzeczoną? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Krystian Ochman wschodzącą gwiazdą polskiej estrady

Krystian Ochman przyjechał do Polski za namową swojego dziadka, Wiesława, który jest jednym z najsławniejszych śpiewaków operowych na świecie. Poprosił on wnuka, by spełnił jego marzenie i rozpoczął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Chociaż początkowo Krystian nie zakładał kariery wokalnej (planował zostać piłkarzem), z czasem zauważył, że odziedziczył spory talent wokalny.

Postanowił spróbować swoich sił w „The Voice of Poland”. Na jego talencie poznali się wszyscy jurorzy 11. edycji programu, a na swojego muzycznego mentora wybrał Michała Szpaka.

Krystian Ochman na Eurowizji

Nie jest przypadkiem, że to właśnie Ci panowie z sukcesem reprezentowali Polskę na Eurowizji . Obu udało się wyprowadzić Polskę z półfinałów. Zarówno Szpak, jak i Ochman (głosami widzów i jury) awansowali z szóstej pozycji.

Krystian Ochman uzyskał dzięki temu możliwość występu w wielkim finale konkursu, w którym wykonał piosenkę „River”. Gdyby nie działania Jacka Kurskiego , to jego wynik mógłby być jeszcze wyższy. Głosy z części krajowych telewizji (w tym z TVP) zostały unieważnione z powodu rzekomej zmowy punktowej. Ale puśćmy to już w niepamięć.

Reprezentant naszego kraju uplasował się finalnie na 12. pozycji, a dzięki występowi w 66. edycji tego międzynarodowego konkursu zyskał ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety, jego życie prywatne nie nadążało za zawodowymi sukcesami.

Krystian Ochman ma narzeczoną?

Sprawą, która wśród nowo zdobytych fanów wywołuje niemałe poruszenie, jest życie miłosne utalentowanego śpiewaka. Jeszcze w kwietniu przyznawał w mediach, że zakończył się jego dotychczasowy związek.

Fanki spały spokojnie, aż tu nagle gruchnęła wiadomość o kolejnym podboju miłosnym zwycięzcy „The Voice of Poland”. Do kogo jego serce zabiło mocniej?

Wszystko wydało się podczas „Festivalu Polonaise” w Chicago, który chluba katowickiej uczelni uświetniła swoim koncertem. Jeden z dziennikarzy obecnych w widowisku zdradził, że wokalista obdarzył uczuciem kolejną niewiastę. A aby dodać jeszcze większej sensacji, przyznał on, że ów nowy związek „wszedł na wyższy poziom”.

Urodzony w małej miejscowości Melrose (liczba ludności zbliżona do polskiego miasta Biłgoraj) w stanie Massachusetts w Stanach zjednoczonych Krystian Ochman ma nie dziewczynę, a już narzeczoną!

- On ma, słuchajcie, narzeczoną Karolinę, przepiękną osobę - wypowiedź tajemniczego dziennikarza przytoczył portal „Pudelek”.

Czy sam zainteresowany potwierdził rewelacje podawane przez żurnalistę? Póki co nie odniósł się do sprawy, co zapewne ucieszyło wierne fanki jego dyskografii i kruczoczarnego wąsa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec, Telemagazyn

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]