Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kontrowersyjne stylizacje Roksany Węgiel w Opolu. 18-latka odsłoniła za dużo?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 10:04

Kontrowersyjne stylizacje Roksany Węgiel w Opolu. 18-latka odsłoniła za dużo?

Roksana Węgiel
AKPA

Roksana Węgiel swoim występem na festiwalu w Opolu zachwyciła nie tylko amatorów dobrej muzyki, ale także wielbicieli swojej urody. Strój młodej wokalistki nie pozostawia zbyt wiele miejsca wyobraźni, o czym napisali oburzeni internauci. Znaleźli się także tacy, którzy w odważnej kreacji nie widzieli nic złego. Jak wyglądała Roksana Węgiel w Opolu?

Roksana Węgiel na festiwalu w Opolu

Roksana Węgiel była pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na występie powitalnym podczas festiwalu w Opolu. Później na scenie pojawiła się także pod koniec pierwszego dnia koncertów. Wówczas wykonała swój najnowszy przebój pt. "Miasto", za który jak przekonują jej fani, z pewnością zgarnie statuetkę. 

Roksana Węgiel starała się przenieść klimat z teledysku na scenę. Zdecydowała się na stylizację, w której wiele bardziej doświadczonych piosenkarek by nie wystąpiło. Czy udało jej się osiągnąć zamierzony efekt?

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Roksana Węgiel w dwóch stylizacjach na ffestiwalu w Opolu

Roksanie Węgiel w tym, by zrobić wrażenie wśród publiczności i widzów TVP, na pewno mogła sukienka w neonowym jaskrawym kolorze. Kreacja była wysoko wycięta, więc wokalistka szyku na scenie zadawała także dzięki długim nogom. 

Roksana Węgiel na festiwalu w Opolu pojawiła się także w drugiej, równie widowiskowej stylizacji. Długa, czarna i obcisła suknia z dekoltem odsłaniającym brzuch gwiazdy robiła wrażenie. Całość dopełniały srebrne dodatki (naszyjnik i kolczyki w kształcie pereł), delikatny makijaż i subtelna fryzura. Jak na modowe outfity Roksany Węgiel zareagowali internauci?

Roksana Węgiel skrytykowana za strój na festiwalu w Opolu

Nie wszyscy byli w stanie docenić jej starania. Duża część wirtualnej społeczności podzielała pogląd, jakoby Roksana Węgiel była zbyt młoda na tak odważne stylizacje. Inni zaś nie widzieli w jej festiwalowych strojach nic wyzywającego. 

"Roksana zmieniła wygląd? Na siłę chce być seksowna, 18-latce nie przystoi", "Śpiewała, jak śpiewała, ale ta dolna część sukienki z pewnością nie nie była dla niej właściwa", "Nie rozumiem takiego misz-maszu z tymi widocznymi majtkami", "Roksana wyglądałaś pięknie, nie przejmuj się jadem", "Klasa" - czytamy w mediach społecznościowych. A Wy co sądzicie o strojach Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel w Opolu. Fot. AKPA.jpg
AKPA
Roksana Węgiel. Fot. AKPA.jpg
AKPA
Roksana Węgiel. Fot. AKPA (2).jpg
AKPA