Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kolejne zmiany w programie "Nasz nowy dom"? Przyszłość Wiesława Nowobilskiego pod znakiem zapytania
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 08.05.2023 23:00

Kolejne zmiany w programie "Nasz nowy dom"? Przyszłość Wiesława Nowobilskiego pod znakiem zapytania

None
Instagram @katarzyna_dowbor_official

W poniedziałek Katarzyna Dowbor przekazała fanom smutne wieści. Jej dziesięcioletnia przygoda z programem "Nasz nowy dom" właśnie dobiegła końca. Być może to nie są jedyne zmiany w produkcji. Czy Wiesław Nowobilski może czuć się bezpiecznie?

Katarzyna Dowbor odchodzi z "Nasz nowy dom"

W poniedziałek, 8 kwietnia fani programu "Nasz nowy dom" usłyszeli fatalną wiadomość. Katarzyna Dowbor została zwolniona z roli prowadzącej uwielbianej przez widzów produkcji. Dziennikarka jest rozżalona decyzją zarządu stacji, na którą nie miała żadnego wpływu. 

- Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - brzmiały oficjalne podziękowania Edwarda Miszczaka.

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski o odejściu Katarzyny Dowbor

Choć to właśnie Katarzyna Dowbor była ikoną programu, widzowie pokochali również sympatycznego kierownika budowy Wiesława Nowobilskiego. Mężczyzna przez sześć lat razem z ekipą programu pomagał odmienić los potrzebujących ludzi. O odejściu swojej programowej koleżanki dowiedział się dopiero z mediów.

- Jestem bardzo zaskoczony tą informacją (zresztą jak wszyscy) o odejściu Kasi z programu. W programie nie jestem od samego początku, jestem tam sześć lat. Kasia bardzo ciepło przyjęła mnie w programie i mieliśmy ze sobą świetną relację. Bardzo jej za to dziękuję. Nie mnie jednak oceniać odejście Kasi z programu. Wiem, że nowy sezon zaczyna się już wkrótce i będziemy pomagać następnym rodzinom. Jak to będzie wyglądać, to jeszcze nie wiem - oznajmił w rozmowie z Plejadą.

"Nasz nowy dom". Jaki los czeka Wiesława Nowobilskiego?

W rozmowie z Plejadą Wiesław Nowobilski wypowiedział się również na temat swojej przyszłości w programie. Kierownik budowy, którego widzowie darzą ogromną sympatią, nie posiada informacji na temat kolejnych zmian. Najprawdopodobniej zobaczymy w kolejnym sezonie.

- Z tego, co wiem na ten moment, to nie ma więcej zmian i będę w programie - wyznał kierownik budowy.

Źródło: Plejada