Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nietypowe nagranie obiegło sieć. Kamera uchwyciła zmarłego? Żona nie ma żadnych wątpliwości
Jakub Franek
Jakub Franek 26.01.2023 10:47

Nietypowe nagranie obiegło sieć. Kamera uchwyciła zmarłego? Żona nie ma żadnych wątpliwości

hehheduchy
facebook.com/Spice Cottage [screen]

Niezwykle nietypowa historia miała miejsce na początku bieżącego roku w Wielkiej Brytanii. Pewna kobieta jest pewna, że na jednym ze "świeżych" materiałów wideo znajduje się jej zmarły w 2014 mąż. Obywatelka Wielkiej Brytanii zarzuciła restauracji promowanie się archiwalnymi wideo, obsługa udowodniła jej, że zamieszczony na portalu Facebook film pochodzi ze stycznia bieżącego roku.

Tajemnicze nagranie ze zmarłym mężem. Kobieta twierdzi, że nie żyje od kilku lat

Do sytuacji doszło w zeszłym tygodniu. Lokalna restauracja indyjska z miejscowości Westbourne niedaleko Chichester w West Sussex zamieściła wideo promujące restaurację z podpisem "Nowy rok, nowy nastrój". Pracownicy, publikując nagranie na portalu Facebook, nie spodziewali się, że przyprawią o dreszcz seniorkę.

Starsza kobieta z pobliskiej wsi zauważyła na filmie swojego męża, który zmarł w 2014 roku. Według jej relacji jej nieżyjący małżonek siedział przy stoliku wraz ze swoim synem. Kobieta zapytała, kiedy zostało wykonane nagranie.

Mrożąca krew w żyłach odpowiedź

Właściciel restauracji odpowiedział, że film został wykonany na początku stycznia tego roku. Kobieta nie chciała w to uwierzyć, była przekonana, że na nagraniu jest jej mąż i syn. Jej pewność sprawiła, że zaczęła oskarżać pracowników o to, że korzystają z archiwalnych nagrań do promocji restauracji.

Jak jednak zapewniła obsługa — nagranie niezaprzeczalnie pochodzi z 9 stycznia tego roku. Najlepszym dowodem na to ma być zmieniony wystrój. Czy oznacza to, że faktycznie na nagraniu znalazł się mężczyzna, który powinien być zmarły?

Z odpowiedzią przyszła córka kobiety. Według niej mężczyźni widoczni na nagraniu są po prostu uderzająco podobni do jej brata i ojca, jednak to nie są ci sami ludzie. Wbrew komentarzom co bardziej uszczypliwych komentujących, restauracji nie nawiedziły duchy.

Finalnie rozstrzygnięto, że nietypowy film został zarejestrowany 9 stycznia 2023 roku - niemal dziewięć lat po śmierci mężczyzny, który miał zostać rzekomo rozpoznany. Warto podkreślić, że od chwili ujawnienia nowych faktów autorka komentarza zamilkła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: Daily Mail

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: