Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/klaudiusz.sevkovic

Klaudiusz Sevković z "Big Brothera" dumny z dorosłego syna. Pokazał zdjęcie z Tigerem

19 Października 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Klaudiusz Sevković znany z pierwszej edycji "Big Brothera" prowadzi profil na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. Ostatnio zdecydował się pokazać fotografię swojego dorosłego syna. Podobny do taty?

Klaudiusz Sevković Superstar

Klaudiusz Sevković to jeden z najbardziej zapamiętanych przez widzów uczestników "Big Brothera" . Program, który zagościł na antenie TVN 21 lat temu, był jednym z pierwszych reality show w historii polskiej telewizji.

Pierwsza edycja zagwarantowała drzwi do kariery dla wielu występujących w niej postaci. Wielu z nich rozpoczęło przygodę z filmem, mediami, a nawet polityką. Niestety, w większości przypadków, sukces nie potrwał zbyt długo.

Klaudiusz Sevković, choć był jednym z ulubieńców widowni "Big Brothera", dziś rzadko pokazuje się publicznie. Po opuszczeniu sękocińskiego domu pracował przy programach kulinarnych i wydał kilka książek.

Gwiazdor poświęca się rodzinie - żonie Caroline oraz dwójce dzieci, które w czasach emisji show ze swoim tatą, były jeszcze bardzo małe. Dziś Tiger i Vanessa są już po "dwudziestce".

W związku z tym, że Klaudiusz prowadzi w mediach społecznościowych swój profil, na którym publikuje fotografie, możemy zobaczyć, jak wyglądają obecnie jego pociechy. W ostatnim czasie celebryta zdecydował się pokazać swojego syna.

Tiger Sevković - podobny do taty?

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widzimy 22-letniego Tigera w towarzystwie swojego ojca. Panowie spędzają wspólnie czas podczas Oktoberfest 2022 zorganizowanego w Monachium.

Młodzieniec dzierży w ręku pokaźny kufel wypełniony piwem. Drugą dłoń trzyma wspierająco na ramieniu taty. Trzeba przyznać, że podobieństwo obu mężczyzn jest bardzo uderzające!

25-letnia Vanessa również pojawia się od czasu do czasu na Instagramie Klaudiusza Sevkovića. W tym przypadku ciężko o porównania - kobieta zdecydowanie odziedziczyła zjawiskową urodę po swojej mamie!

Dziś uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera" oddaje się głównie swojej pasji - grze w golfa. Organizuje ważne eventy w Polsce, a jego wyczyny podziwiać można na polach na całym świecie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]