Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Kinga Rusin się nie hamowała, zadrwiła z polskich piłkarzy. Niektórym pójdzie w pięty

27 Marca 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Kinga Rusin nie szczędziła gorzkich słów polskim reprezentantom piłki nożnej. Jej ostra krytyka nawiązała również do tego, że ona sama spełnia wszystkie wymagania, by zostać profesjonalnym “kopaczem”. Lubiana gwiazda otarła się o szyderstwo.

Fatalny mecz Polska-Czechy. Kinga Rusin zareagowała na grę Polaków

W chwili, gdy rozpoczynało się spotkanie Polska-Czechy mało kto, spodziewał się, że reprezentacja Polski zagra w tak słaby i nieprzekonujący sposób. Blamaż to mało powiedziane, ponieważ nasi południowi sąsiedzi strzelili dwie bramki w trzech pierwszych minutach meczu. 

Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 3:1 dla Czech. To oznacza, że szanse na awans do Euro 2024 w teoretycznie łatwiej grupie zaczęły się oddalać. Nic dziwnego, że niektóre gwiazdy pozwoliły sobie zakpić z polskich piłkarzy.

ślub

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

CZYTAJ DALEJ

Kinga Rusin ostro o polskich piłkarzach

Jedną z największych krytyczek polskich sportowców była Kinga Rusin, które nie omieszkała skomentować ostatniego blamażu. Nawiązała również do kwestii związanych z zarobkami piłkarzy. 

- Szanowny panie trenerze Santos, uprzejmie proszę o powołanie mnie do piłkarskiej reprezentacji Polski. Uważam, że spełniam najważniejsze kryteria (nerka LV, spodnie z dyskretnym logo, nietanie sneakersy, odpowiednie okulary, biżuteria i zegarek do kompletu) - pisała.

Kinga Rusin nikogo nie oszczędziła

Kinga Rusin nie skończyła - dodała jeszcze kolejne ze swoich licznych kwalifikacji, które mogły uprawniać ją do ewentualnego powołania. Nawiązała również do kwestii kontrowersyjnych premii za awans podczas mundialu w Katarze. 

- Niektórzy twierdzą też, że jestem całkiem skuteczna zarówno w obronie, jak i w ataku, a po ostatnich treningach narciarskich widać u mnie mocny "ciąg na bramkę". Najważniejsze jednak, że mam serce do walki i dla Polski zawsze będę grać bez premii z naszych podatków - dodała.

Reprezentacja czeka, pani Kingo. W krótkim dodatku w post scriptum zaznaczyła, że ma jednak nadzieję na wygraną Polaków w poniedziałkowym spotkaniu. 

- Co prawda tak się zmęczyłam ostatnim meczem, że udałam się na "zasłużony odpoczynek" do Florencji, ale, jakby co, zdążę jeszcze na dzisiejsze spotkanie z Albanią. PS. A serio mówiąc, jak wszyscy, po cichu liczę, że ten czeski zimny prysznic podziałał. Trzymamy dziś kciuki za Biało-Czerwonych - oznajmiła.

meble PRL

Te meble z PRL można sprzedać za niemałą fortunę. Sprawdź, czy któryś z nich masz w swoim domu

CZYTAJ DALEJ
ksiądz

Ofiarowała na pogrzeb babci wszystkie oszczędności. Ksiądz bezlitośnie zemścił się podczas mszy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Kinga RusinPiłka Nożna

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]