Rozrywka.Goniec.pl

CEZARY PECOLD/ SE/ EAST NEWS

Kierowca Krawczyka pogrąży w sądzie Ewę Krawczyk? Widział, co działo się tuż przed śmiercią

8 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Krawczyk Junior już za kilka dni spotka się ze swoją macochą w sądzie, gdzie odbędzie się kolejna rozprawa dotycząca spadku po jego ojcu. Pojawi się na niej także osobisty kierowca piosenkarza, którego zeznania mogą sporo namieszać.

Krzysztof Krawczyk Junior z pewnością ma nadzieję, że szala zwycięstwa przechyli się na jego stronę. Słowa kierowcy, który towarzyszył jego ojcu w ostatnich dniach życia, mogą się do tego przyczynić.

Krzysztof Krawczyk Junior vs Ewa Krawczyk

Już wkrótce w Sądzie Rejonowym w Zgierzu rozpocznie się kolejna rozprawa dotycząca podziału majątku po zmarłym w kwietniu 2021 r. Krzysztofie Krawczyku . Jego syn chce zawalczyć o coś więcej niż jedynie zachowek po ojcu.

Zaledwie kilka dni przed śmiercią, twórca "Parostatku" miał nieoczekiwanie zmienić swoją ostatnią wolę i wprowadzić zmiany w testamencie. Wykonał je w obecności notariusza oraz swojej żony.

Według nowych zaleceń muzyka, całość spadku miała wejść w posiadanie Ewy Krawczyk , z całkowitym pominięciem syna, zamieszkującego w pokoju w mieszkaniu brata piosenkarza.

Krzysztof Krawczyk Junior planuje udowodnić, że w chwili wprowadzania zmian w testamencie, jego ojciec nie był w pełni sił zdrowotnych i nie mógł dokonać świadomej decyzji dotyczącej spadku.

Nowy świadek w sprawie

W sądzie w Zgierzu stawić ma się około dwudziestu świadków. Jednym z nich ma być osobisty kierowca i asystent Krzysztofa Krawczyka, który towarzyszył mu przez 20 lat i był obecny przy nim w ostatnich dniach życia.

Mężczyzna miał pielęgnować piosenkarza, nosić go na rękach, pomagać w higienie i wozić do placówek medycznych. Tak duże zaangażowanie dało mu z pewnością perspektywę dotyczącą stanu zdrowia artysty.

Wiadomo, że Krzysztof Krawczyk zmagał się z przewlekłymi chorobami. Cierpiał na arytmię i migotanie przedsionków, a sama Ewa Krawczyk wyznała, że chorował również na Parkinsona i Alzheimera.

Krzysztof Krawczyk Junior zdradził, że zdarzały się sytuacje, w których ojciec po prostu go nie poznawał. Jeśli doniesienia się potwierdzą, trudno będzie orzec, że zmieniając testament na kilka dni przed śmiercią, wokalista był w pełni poczytalny.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]