Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 27.05.2022 15:05

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

Katarzyna Sokołowska ciąża
Katarzyna Sokołowska (Instagram)/East News

Katarzyna Sokołowska w kwietniu podzieliła się publicznie informacją o tym, iż zostanie mamą. Teraz zdecydowała się na krok dalej i pokazała zdjęcia ze swoim ciążowym brzuszkiem. Jurorka programu "Top Model" nie kryje radości.

Katarzyna Sokołowska tegoroczne święta Wielkanocne zapamięta na długo. To właśnie wtedy wyznała w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Przy serii zdjęć, na których trzyma dłonie na brzuchu napisała: "Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych świąt dla was! Dla nas nie mogły być lepsze". Na 49-latkę zaczęła spadać fala hejtu, iż dziecko będzie miało "starą mamę". Później jurorka "Top Model" powiedziała w programie "Miasto kobiet" że udało jej się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Katarzyna Sokołowska i ciążowe krągłości

Katarzyna Sokołowska przebywa obecnie na wakacjach. W Dniu Matki zdecydowała się na opublikowanie kilku zdjęć, które ukazują jej ciążowe krągłości. Reżyserka pokazów mody włożyła dopasowaną bluzkę z napisem "Mom" [mama-red.]. Dodatkowo kobieta trzyma swoje dłonie na brzuchu, podkreślając tym samym, że jest on już całkiem spory. 26 maja był szczególnie wyjątkowy dla Katarzyny Sokołowskiej, ponieważ obchodziła wtedy swój pierwszy w życiu Dzień Matki.

- Wspaniały czas. Dla wszystkich naszych, waszych i przyszłych mam, przesyłam morze miłości - napisała Sokołowska na instagramie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: instagram