Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 29.05.2023 14:17

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała

Katarzyna Skrzynecka
Kapif

Swojego czasu Katarzyna Skrzynecka była bardzo szczupłą kobietą. W ciągu upływu lat jej figura jednak nieco się zmieniła. Celebrytka zdecydowała się na metamorfozę i w związku z tym podjęła ważną decyzję. Mocno się zaparła i postanowiła popracować nad swoją sylwetką. Pomocne okazało się przejście na nietypową dietę.

Katarzyna Skrzynecka chudnie w ekspresowym tempie

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ogromną popularnością w mediach. Jest postacią niezwykle barwną, ma niesłychane poczucie humoru i optymistycznie podchodzi do codziennych wyzwań. Niestety, bardzo przykre jest to, że często musi się mierzyć ze złośliwymi komentarzami - obserwatorzy krytykują jej wygląd i liczą każdy dodatkowy kilogram. Prezenterka niejednokrotnie podkreśla, że dodatkowe kilogramy nie mają dla niej zbytniego znaczenia i nigdy specjalnie się nimi nie przejmowała.

Ostatnio postanowiła jednak zrzucić parę kilogramów. "Przez ostatnie sześć lat 'niepostrzeżenie' wpadał jakiś nadprogramowy kilogram, to tu, to tam. Aż zsumowało się kilkanaście. Nie spędzała mi snu z powiek świadomość, że noszę ubrania o dwa rozmiary większe, ale w końcu uznałam, że pora wziąć się za siebie i spróbować wrócić do rozmiaru 38 i sylwetki, którą miałam przez większość życia" – tak jeszcze niedawno pisała Skrzynecka.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Prezenterka przeszła na nietypową dietę

Po intensywnych poszukiwaniach diety, która sprosta jej wymaganiom, w końcu znalazła to, co wydało jej się najlepszym rozwiązaniem. Prezenterka postawiła na wegański detoks.

Katarzyna Skrznecka całkowicie zmodyfikowała swoją wcześniejszą dietę i doszła do wniosku, że aby osiągnąć wymarzony cel, musi dokonać szeregu wyrzeczeń. Zrezygnowała z mięsa, jajek i nabiału. Jak sama przyznała, nie przyszło jej to łatwo. Zawsze bowiem uwielbiała chude mięso, ryby, owoce morza, jajka, a także mleko. Bardzo trudno jest jej wytrzymać bez ulubionych smakołyków. "Muszę polować. Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie" – napisała na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka schudła już 10 kilogramów

Zadziwiające, że pierwsze efekty pojawiły się tak szybko – już po pięciu tygodniach aktorka zaobserwowała początkowe symptomy zmian. "Trochę widać po ramionach, nogach, po smuklejszej szczęce też. To zaledwie połowa drogi. Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych" – podkreśliła zadowolona z siebie.

Do tej pory Skrzynecka straciła 10 kilogramów, a jak zdradza źródło Faktu – celuje w 20 kg. - Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę), a zawsze byłam babą piorun – napisała z humorem na Instagramie.

Źródło: fakt.pl