Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Dowbor powiedziała, dlaczego spisała już swój testament. Ważny powód
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 15.12.2021 09:16

Katarzyna Dowbor powiedziała, dlaczego spisała już swój testament. Ważny powód

katarzyna dowbor
TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor wyznała, że spisała już swój testament. Niespodziewanie wyznanie gwiazda podparła faktem, że bardzo chciała zadbać o przyszłość swoich zwierząt. Wyjawiła również inny, ważny powód.

Jak stwierdziła Dowbor, kierowała się przede wszystkim dobrem swoich dzieci i zwierząt, mimo że temat testamentu w Polsce wciąż budzi duże emocje. Gwiazda postanowiła jednak nie przejmować się przesadnie przesądami.

Katarzyna Dowbor sporządziła testament. Chciała zadbać o zwierzęta

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że spisała już swój testament. Krocząca twardo po ziemi dziennikarka nie boi się przesądów i jest przekonana, że to, co zrobiła, jest jak najbardziej słuszne.

- Wiadomo, co, które dziecko dostanie i kropka, gdzie zwierzęta pójdą. To było dla mnie bardzo ważne, co się z nimi stanie. Chciałam uniknąć sytuacji, że każdy chce dostać dom, a nikt nie chce zwierząt - powiedziała.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Nie wierzę w to, co prawda, moje dzieci kochają zwierzęta i nie dałyby im zrobić krzywdy. Ale prawda jest taka, że trzeba o takich sprawach myśleć. To jest rodzina. Nie tylko moje dzieci i ich partnerzy, ale też zwierzęta. One również muszą być zaopiekowane - wyznała.

Prócz zadbania o losy zwierząt, Dowbor miała jeszcze jeden ważny powód dla spisania ostatniej woli. Chodziło o jej pracę.

Katarzyna Dowbor wyjawiła, dlaczego spisała testament. Chodzi o pracę

Jak wyznała Katarzyna Dowbor, do spisania testamentu podeszła bardzo formalnie i potraktowała to jako zwykłą wizytę w banku. Wyjawiła jednak, dlaczego w tym momencie zdecydowała się na taki krok.

- Dużo jeżdżę. Przezorny, zawsze ubezpieczony. Od ośmiu lat jestem ciągle w drodze. Zrobiłam ogrom tysięcy kilometrów, ponieważ na tym polega też m.in. ta praca. Uważam, że lepiej takie sprawy załatwić wcześniej, żeby potem nie było problemu - mówiła.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik