Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 27.05.2023 15:34

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"

Katarzyna Dowbor
KAPIF

W czwartek, 25 maja odbyła się uroczysta gala rozdania Telekamer Tele Tygodnia. Za najlepszy program rozrywkowy Telekamerę otrzymał “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor nie odebrała nagrody. Osoby odpowiedzialne za produkcję zupełnie zignorowały ją podczas przemówienia. Prezenterka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Katarzyna Dowbor zupełnie pominięta przez organizatorów podczas gali rozdania Telekamer 2023

Program “Nasz nowy dom” zdobył w tym roku Telekamerę. Niestety na scenie nie pojawiła się Katarzyna Dowbor, by osobiście odebrać nagrodę. Jakby tego było mało, osoby z produkcji, w czasie przemówienia, zupełnie pominęły gospodynię uwielbianego przez widzów show. To niestosowne zachowanie bardzo mocno oburzyło internautów, którzy podsumowali zaistniałą sytuację w bardzo gorzkich słowach.

Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Katarzyna Dowbor przerywa milczenie i odnosi się do przykrej sytuacji

Początkowo Katarzyna Dowbor milczała i nie odnosiła się do sytuacji. Teraz postanowiła skomentować całe zajście. W sobotę prezenterka zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do nieprzyjemnego zdarzenia. Pokreśliła, że jest jej przykro, że nie mogła osobiście podziękować tym, którzy głosowali na “Nasz nowy dom”, przy którym pracowała przez ponad 10 lat.

Katarzyna Dowbor: "Nie dano mi szansy osobistego podziękowania"

- Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od was - naszych widzów - ta Telekamera! Dziękuję za wasze serca, życzliwość i wierność. Bez Was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania Wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe. Dla całej załogi, która przy tym projekcie pracowała przez ostatnich 10 lat to ogromne docenienie ich pracy w bardzo trudnych warunkach. Jesteście wielcy! - napisała.