Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor obejmie nowy program? "Wróci z impetem, z czymś jeszcze ciekawszym"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.06.2023 23:16

Katarzyna Dowbor obejmie nowy program? "Wróci z impetem, z czymś jeszcze ciekawszym"

Katarzyna Dowbor
Kapif

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z Polsatu nie daje o sobie zapomnieć. Udziela mnóstwa wywiadów, a każde jej słowa dotyczące kulis tego, co wydarzyło się w gabinecie Edwarda Miszczaka, odbijają się szerokim echem w mediach. Nie dziwi zatem, że szybko pojawiły się pytania - co dalej? O tym, jaka przyszłość po show "Nasz nowy dom" czeka Katarzynę Dowbor, opowiedział wróżbita Wojciech Glanc. Co mówią karty?

Katarzyna Dowbor utrze nosa Edwardowi Miszczakowi?

Katarzyna Dowbor prowadziła "Nasz nowy dom" od 10 lat. Wcześniej przez trzy dekady pracowała w TVP. Obu zwolnień nie wspomina najlepiej, jednak ich skutki okazywały się dla niej zawsze korzystne. Po stracie pracy w TVP nie minęły nawet dwa miesiące, a prezenterka znów z uśmiechem witała widzów przed kamerami konkurencji.

Czy tak samo będzie w tym przypadku? Czas mija nieubłaganie, lecz 64-latka wciąż jest pełna energii. Na nowe wyzwania czeka z niecierpliwością i zapewnia, że "wciąż jej się chce". Czy i tym razem nadejdzie wyczekiwana oferta od którejś z telewizji? O tym szczerze opowiedział popularny wróżbita. 

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Katarzyna Dowbor dostanie nowy program? Wojciech Glans ma dobre wieści

Wojciech Glanc sięgnął w głębokie meandry swojego wizjonerskiego talentu i obnażył przyszłość, jaka czeka na Katarzynę Dowbor. Profeta, który ma na swoim koncie m.in. przepowiedzenie piątego rozwodu Michała Wiśniewskiego, ma dla Katarzyny Dowbor dobre wiadomości. Twierdzi, że nie zdąży posmakować smaku emerytury, bo niedługo na jej zawodowym horyzoncie pojawi się intratna oferta. 

- Pani Kasia szybko powróci na ekrany, ta przerwa będzie krótka. Mam dziwne odczucia, że to będzie jednak inna stacja, może znowu dostanie jakiś fajny program do prowadzenia - spekulował Wojciech Glanc na łamach Super Expressu. Na temat byłej gwiazdy Polsatu miał do powiedzenia jeszcze więcej. 

Wojciech Glanc przewiduje przyszłość Katarzyny Dowbor

Wojciech Glanc wywróżył Katarzynie Dowbor, że nowy projekt zrekompensuje jej niemiłe doświadczenia sprzed kilku tygodni. Jasnowidz jest przekonany, że nowy dyrektor programowy Polsatu popełnił błąd, a doświadczona dziennikarka mogła dać stacji kolejne sukcesy. Katarzynę Dowbor opisał jako "na swój sposób niezniszczalną" i porównał ją do… Maryli Rodowicz. 

- Ona wróci z impetem, z czymś jeszcze ciekawszym, tak czuję  - zapewnił Wojciech Glanc. Niestety, wróżbita nie wskazał konkretnego miejsca, w którym Katarzyna Dowbor znów mogłaby uraczyć widzów swoimi prezenterskimi zdolnościami. Macie jakieś podejrzenia?

Źródło: Super Express