Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek poruszyła temat synów Kurzajewskiego. "Kontakt rzeczywiście jest utrudniony”

19 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą pierwsze święta w swoim towarzystwie. Celebryci opowiedzieli o swoich planach na ten magiczny czas. Zdradzili również, jakie relacje łączą ich rodziny. Gwiazda "M jak miłość", a także prezenterka "Pytania na śniadanie" poruszyła temat relacji z synami ukochanego. 

O tym, że Maciej Kurzajewski oraz Katarzyna Cichopek są razem, wiadomo już od dłuższego czasu. Gwiazdy TVP nie kryją się ze swoim uczuciami i otwarcie mówią o swojej płomiennej miłości. Znani zakochani ujawnili, że łączy ich coś więcej niż tylko praca w dniu 40. urodzin prezenterki Pytania na śniadanie. Ich wyznanie wywołało w sieci prawdziwą burzę.

W mediach bardzo szybko pojawiały się informacje, że para jest już po oświadczynach i wspólnie planują dalsze życie.

- Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości - zdradził jeden z informatorów portalu JastrząbPost.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili, jak będą wyglądały ich święta

Zakochani udzielili wspólnego wywiadu w którym opowiedzieli o rodzinnych relacjach. Dziennikarz wyznał, że w chwili obecnej mieszka ze swoją mamą, którą aktywnie wspiera w codziennym życiu. Jego nowa wybranka wyznała, że kontakty z bliskimi mają szczególne znaczenie również dla niej.

- Mamy wiele wspólnych pasji. Uwielbiamy podróżować. Jesteśmy ciekawi świata. Oboje jesteśmy bardzo rodzinni i Kasia i ja. Ten czas spędzany z rodzinami jest czymś najprzyjemniejszym. Ze mną mieszka też moja mama, już siedemdziesięcio-kilkuletnia. I to jest też dla mnie ogromne wsparcie, że mogę być przy niej, służyć jej pomocą i że mam ją w każdej sytuacji, kiedy pomocy potrzebuje. Bardziej to teraz ja mogę jej się zrewanżować za te lata wychowania i opiekować się nią. Myślę sobie, że to jest też coś, co wzbogaca nasze życie, że wielowymiarowo i wielopokoleniowo możemy dotykać tej radości wspólnego rodzinnego życia - podkreślił Maciej Kurzajewski w wywiadzie udzielonym Super Expressowi.

Jak się okazało, rodzice Kasi, jak i Maćka się poznali i przypadli sobie do gustu.

- Bardzo kibicuje. Kiedy spotykamy się razem i jest z nami również i moja mama i Kasi rodzice, to takie wieczory przedłużają się bardzo, naprawdę. Jest o czym rozmawiać. Lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie - zdradził prezenter w czasie rozmowy.

Głos zabrała również Katarzyna Cichopek, która zdradziła, jak wyglądają jej relacje z synami wybranka. Podkreśliła, że zdążyli już się poznać, ale przez dzielącą ich odległość nie widują się zbyt często.

- Znam oczywiście synów Maćka, choć teraz ten kontakt rzeczywiście jest utrudniony przez to, że chłopaki są za granicą – powiedziała celebrytka.

Jedna z gwiazd "Pytania na śniadanie" zdradziła, jak zamierza spędzić tegoroczne święta. Wiadomo, że jej dzieci Boże Narodzenie będą świętowały wraz ze swoim ojcem, dlatego ich mama zaplanowała dla nich rodzinne chwile nieco wcześniej.

- Planuję te święta nieco przyspieszyć z racji tego, że mam podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem i akurat jemu przypada w udziale świąteczny czas, wiec ja postaram się przygotować święta wcześniej, żeby moje dzieci mogły spędzić ten okres ze mną, z moją rodziną, żeby nic ich nie ominęło, aby atmosfera świąt była w naszym domu obecna - podkreśliła na łamach SE.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post / Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Piotr Dutka

Motoryzacją interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]