Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc. Chodzi o remont rezydencji
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.02.2023 21:04

Katarzyna Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc. Chodzi o remont rezydencji

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek poprosiła o fanów o radę w sprawie remontu domu. Zamieściła nagranie prosto z wnętrza rezydencji. Towarzyszył jej pewien przystojniak i nie był to Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek prosi fanów o pomoc

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu ogłosili, że są parą. Choć wielu ich fanów od dawna podejrzewało, że łączy ich coś więcej, wiadomość o związku prowadzących "Pytanie na śniadanie" wywołała sporo emocji wśród internautów. Skutecznie podsycała je Paulina Smaszcz, która nie szczędziła uszczypliwości byłemu mężowi i jego nowej partnerce.

Od kiedy uczucie aktorki i dziennikarza przestało być tajemnicą, zakochani coraz chętniej się z nim obnoszą. Para zaręczyła się, a Katarzyna Cichopek dumnie nosi na palcu drogi pierścionek zaręczynowy od ukochanego.

14 lutego Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie relację, na której razem z architektem Jonatanem Kilczewskim proszą internautów o pomoc związaną z remontem domu Macieja Kurzajewskiego.

Aktorka nie może się zdecydować, czy w łazience ma się znajdować wanna, czy prysznic. Waha się również, czy dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniu będzie tapeta. Internauci mogą pomóc rozwiać jej wątpliwości za pośrednictwem Instagrama.

Kim jest Jonatan Kilczewski?

Jonatan Kilczewski to doskonale znany widzom architekt. Mężczyzna często pojawiał się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie rozmawiał z prowadzącymi na temat projektowania wnętrz. Teraz publiczność ma okazję oglądać go w zupełnie nowej produkcji.

Wspólnie z Katarzyną Cichopek prowadzi program "Operacja aranżacja", w którym widzowie mogą śledzić metamorfozy mieszkań. Emisja pierwszego odcinka programu odbyła się 15 sierpnia 2022 roku na kanale TVP Kobieta.

- Praca z Jonatanem to czysta przyjemność. Dziś zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego odcinka. Metamorfoza wnętrza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ale to, co liczy się dla mnie najbardziej, to uśmiech naszych bohaterów. Finały odcinków to mój ulubiony fragment programu, kiedy widzę łzy wzruszenia uczestników naszego programu. Pozdrawiamy Was serdecznie z planu Operacja Aranżacja, a w niedziele zapraszamy na kolejny odcinek w TVP Kobieta — pisała Katarzyna Cichopek kilka miesięcy temu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: