Rozrywka.Goniec.pl

Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie 12.01.2022

Katarzyna Cichopek trenowała pośladki w studiu "Pytana na śniadanie". Mina Macieja Kurzajewskiego mówi wszystko

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dyskusja w ostatnim odcinku programu "Pytanie na śniadanie" dotyczyło tego, jak skutecznie trenować mięśnie pośladków. Żywe zainteresowanie tą kwestią wykazywała prowadząca, Katarzyna Cichopek. Nie zważając na okoliczności, zdobyła się na sporą spontaniczność. Maciej Kurzajewski nie wiedział, gdzie podziać oczy, a wszystko było transmitowane na żywo. Wszystko, czyli co dokładnie? Oto co dokładnie wydarzyło się w studiu popularnej śniadaniówki.

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek trenowała pośladki na wizji

Katarzyna Cichopek 2023 rok rozpoczęła z wielkimi ambicjami. Postanowiła sobie, że wdroży w życie postanowienia dotyczące treningów. Chociaż w pierwszy dzień roku przywitała swoich fanów bez makijażu, z rozczochraną fryzurą i wypiekami na twarzy, wcale nie były to efekty sylwestrowej imprezy.

Ukochana Macieja Kurzajewskiego dzielnie wylewała siódme poty na siłowni . Taka aktywność spodobała jej się do tego stopnia, że nie potrafiła pohamować swoich fitnessowych żądzy nawet w pracy.

Wprawdzie triki, jakie pokazała goszcząca w studiu trenerka, dotyczyły prostych ćwiczeń dla kobiet po 50 roku życia, nie przeszkodziło to gospodyni w chęci wykazania się na ekranie. Gdy tylko dowiedziała się, jak skutecznie poprawić smukłość swoich krągłych kształtów, pozbyła się wszelkich oporów.

pytanie na śniadanie katarzyna cichopek maciej kurzajewski
Katarzyna Cichopek trenuje pośladki w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie 12.01.2022

Spontanicznie ściągnęła wysokie szpilki i niczym Anna Lewandowska wskoczyła na matę, by swoją ekscytację przełożyć na wysiłek fizyczny. Zapewne po to, by jeszcze bardziej spodobać się swojemu nowemu ukochanemu.

pytanie na śniadanie katarzyna cichopek
Katarzyna Cichopek trenuje pośladki w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie 12.01.2022
pytanie na śniadanie maciej kurzajewski
Katarzyna Cichopek trenuje pośladki w Pytaniu na śniadanie. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wydanie 12.01.2022

Maciej Kurzajewski był nieco zakłopotany, ale nie mógł odmówić sobie przyjemności spoglądania na wijącą się po podłodze byłą żonę Marcina Hakiela. Operatorzy kamer nie zdołali ukryć sokolego oka prezentera, który bacznie przyglądał się temu niecodziennemu przedsięwzięciu. Jego usatysfakcjonowana mina nie umknęła uwadze widzów. Mówi sama za siebie.

Jak sądzicie, jaki temat jeszcze tak mocno zafrasuje Katarzynę Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" ? Tym razem udowodniła, że oprócz firmowego uśmiechu stać ją na mniej skrępowane i bardziej naturalne odruchy. Co za niespodzianka!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]