Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny. Z tej okazji pokazała wyjątkowe zdjęcia
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.10.2022 13:07

Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny. Z tej okazji pokazała wyjątkowe zdjęcia

Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny. Z tej okazji pokazała wyjątkowe zdjęcia
Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek 7 października obchodzi swoje urodziny - w tym roku okrągłe. Z okazji 40-stki postanowiła opublikować na Instagramie osobisty wpis, którym rozpoczęła dzień świętowania. Oczywiście w komentarzach zaroiło się od życzeń dla gwiazdy "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek z okazji 40-tych urodzin opublikowała wzruszający filmik

Z okazji okrągłych urodzin Katarzyna Cichopek zdecydowała się cofnąć w czasie i obejrzeć obrazki przeszłości. Przy okazji opublikowała w sieci filmik, na którym dzieli się prywatnymi fotografiami z młodości.

- 40 lat minęło…dziękuje za każdy dzień, za każde doświadczenie. Z radością i optymizmem patrzę w przyszłość. Och Życie, kocham Cię nad życie! - napisała w opisie posta aktorka.

Pod filmikiem pojawiły się życzenia internautów, a wśród nich znalazły się również inne gwiazdy. Miłe słowa pozostawiły m.in.: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Marzena Rogalska, Agata Rubik czy Agnieszka Sienkiewicz.

Katarzyna Cichopek dorastała na oczach Polaków. W wieku 18 lat zadebiutowała w serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość". Kinga Filarska, w którą wciela się aktorka od samego początku, musiała przekonać rodziców do związku z Piotrem Zduńskim (Marcin Mroczek), a przez moment była nawet niewidoma. Jej serialową najlepszą przyjaciółkę Magdę od lat gra Anna Mucha.

Nagranie, które opublikowała Katarzyna Cichopek możecie obejrzeć: TUTAJ

Katarzyna Cichopek opublikowała wzruszający filmik z młodości
Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek zaczęła karierę ponad 20 lat temu

Kinga Filarska poślubiła ukochanego i na dobre została Kingą Zduńską. Dzięki tej roli Katarzyna Cichopek zyskała sporą rozpoznawalność, która zaowocowała kolejnymi projektami. Przełomem w okazał się rok 2005 roku i występ w TVN-owskim "Tańcu z gwiazdami".

To dzięki temu programowi zyskała ogromną popularność i miłość, jak się wydawało, na całe życie - w postaci Marcina Hakiela. Para wygrała 2. edycję programu, a następnie reprezentowała kraj w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie.

W 2020 roku została współprowadzącą w "Pytaniu na śniadanie", partnerując Maciejowi Kurzajewskiemu. Według plotek para bardzo zbliżyła się do siebie i to dziennikarz miał być powodem rozstania aktorki i Marcina Hakiela na początku 2022 roku.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: