Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda TVP bez litości o Katarzynie Cichopek. Nie mogła spodziewać się podobnego ciosu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 29.06.2022 18:47

Gwiazda TVP bez litości o Katarzynie Cichopek. Nie mogła spodziewać się podobnego ciosu

katarzyna cichopek
Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek zrobiła bardzo szybką karierę w TVP. Dla niektórych jej droga była zbyt prosta - krytyka spłynęła na nią z dość nieoczekiwanego kierunku. Wszystko przez nową rolę jaką objęła w powracającym na antenę telewizji publicznej programie.

Co ciekawe, kariera Cichopek gwałtownie przyspieszyła po jej rozstaniu z Marcinem Hakielem. Jej rozstanie z pewnością dało jej dużo rozgłosu i się opłaciło.

Katarzyna Cichopek robi karierę w TVP

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie szybko urosła z podrzędnej gwiazdki do wielkiego nazwiska w TVP. Jej kariera zatoczyła koło do czasów, gdy celebrytka wygrywała ze swoim dotychczasowym mężem "Taniec z gwiazdami". Teraz jednak odnajduje się w zupełnie innych okolicznościach.

TVP już zaproponowało jej udział w programie "Operacja aranżacja", a także w najnowszym sezonie "You Can Dance" dla najmłodszych. Wcześniej po raz pierwszy mogła poprowadzić Opole. To ciekawe, że w ciągu jednego roku stała się tak pożądanym nazwiskiem.

Zdaje się, że jednak nie do końca przez jej niezwykłe umiejętności, a zyskiwaną popularność w związku z rozwodem i plotkami dotyczącymi jej rzekomego romansu z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Wcześniej wielokrotnie Cichopek była upominana za wpadki w "Pytaniu na śniadanie", teraz zdaje się jednak, że znacznie poprawiła swój warsztat.

Ostatnio jej szybko posuwającą się do przodu karierę postanowiła skomentować zdetronizowana z krzesła jurorskiego w "You Can Dance" Klaudia Antos, tancerka i choreografka.

Katarzyna Cichopek surowo oceniona

- Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie - stwierdziła w rozmowie z Pudelkiem.

Jakie więc były kryteria przyjęcia Katarzyny Cichopek do programu? To trudno stwierdzić. Wiadomo jednak, że Antos wypowiadała się o niej raczej z rezerwą, choć otwarcie narzekała na działania w TVP.

- Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. (...) To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić - wyznała Antos.

Katarzyna Cichopek zasiądzie niedługo w fotelu jurorskim, ale czy na pewno sprawdzi się w tej roli? To będzie jej debiut i to jeszcze w momencie, w którym na głowie ma kolejne programy do prowadzenia. Będzie w stanie poświęcić całą swoją uwagę tańczącym dzieciakom? Może lepszym wyborem do programu byłby jednak Marcin Hakiel?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Pudelek.pl